Bulvár

Přijďte na Benefiční večer pro Yogyakartu


V úterý 13. června 2006 se od 19:30 hodin v klubovém prostoru v Dlouhé 37 v Praze (dvě budovy od klubu Roxy, 2. patro) bude konat benefiční večer,  jehož výtěžek bude určen na pomoc indonéskému městu Yogyakarta a jeho okolí, které bylo minulý týden zasaženo silným zemětřesením. Návštěvník může na obnovu poničených oblastí přispět zakoupením vstupenky v hodnotě 150, 250 nebo 500 Kč.

 V první ("tradiční") části večera se představí javánské a balijské tance, hudba javánského orchestru gamelan a balijského nástroje gendher, ve druhé polovině benefice vystoupí mladí indonéští hudebníci žijící v České republice. Večer završí koncert české skupiny milo.

V průběhu celé akce je možné ochutnat indonéské dobroty.

Součástí benefice bude i promítání obrázků z Indonésie, včetně záběrů se zemětřesením poničené oblasti s komentářem Michaely Rybkové, která ještě před pár dny zažívala zemětřesení a jeho následky na vlastní kůži. Díky ní budou mít diváci možnost dozvědět se, jaká byla situace v Yogyakartě bezprostředně po katastrofě a jak probíhaly záchranné práce.

Benefiční večer pro Yogyakartu pořádá občanské sdružení Tenggara ve spolupráci se společností Paguyuban Indonesia-Ceko, horolezeckým klubem Matahari a přáteli Indonésie.

Více informací o benefičním večeru, situaci v Yogyakartě i Indonésii najdete na webových stránkách www.tenggara.net

   
07.06.2006 - Společnost - autor: Hana Rychetníkova

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Beruška1 [*]

  Těch lidí je mi líto a jsem ráda, že nežiji v oblasti postižené vlnami tsunami, sopkami a zemětřeseními.

  superkarma: 0 07.06.2006, 13:22:51
 2. avatar
  [1] paviocko [*]

  Jelikož jsem v Yogye byla, tak se mě to hodně dotýká. Je to hrůza, je mi Indonésanů opravdu líto, nedávno tsunami, teď zase tohle zemětřesení, Merapi je také stále před výbuchem.... Ale mentalita místních lidí je naprosto odlišná od evropanů, takže oni to všechno snáší snáz...

  superkarma: 0 07.06.2006, 12:55:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme