Určitě přijde. Tiše a nenápadně, aby ho nikdo neviděl. A my si jeho podobu budeme i nadále pouze představovat. Přesně takovou, jakou jsme si vysnily už v dětství, v době, když jsme ještě věřily, že existuje.

Dnešní téma dýchalo kouzelnou vánoční atmosférou. Až jsem se přistihla, že se dívám tady v redakci z toho našeho střešního okna, jestli HO náhodou opravdu neuvidím.
Nebyl tam, asi má moc práce.
A jelikož i já mám ještě dnes hodně práce, končím toto krásné téma, všem čtenářkám, které se ho zúčastnily, děkuji a jednu z vás odměňuji.

dámskou koženou peněženkou Oriano od od partnera dnešního tématu, internetového nákupního portálu www.zoot.cz. a tabulkou kvalitní, hořké čokolády Merci.

získává čtenářka s nickem

Kobližka

příspěvek si můžete přečíst ještě zde

darek

GRATULUJEME!

Partnerem tohoto tématu byl internetový nákupní portál ZOOT

zoot

www.zoot.cz je internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. Zboží vám doručí poštou, kurýrní službou či messengerem, můžete jej vyzvednout i osobně. Na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Osobní odběr zboží: v Praze jsou dvě odběrná místa – doporučujeme Vánoční výdejnu radosti na Hlavním nádraží (je tady zkušební kabinka). Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). Pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát.

Nezapomeňte na Žena-in nákupní kolekci, kterou pro nás připravuje www.zoot.cz
Podívejte se, co jsme pro vás připravili:
http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

 

  • V pondělí se dozvíte správnou odpovědi na dnešní „ježíškovskou“ soutěžní otázku
    a s Jakubem se budete věnovat dalšímu, pěknému vánočnímu tématu, tentokrát vánočním rituálům.
    V pondělí si užijeme vánoční rituály

Krásný adventní víkend a nezapomeňte zapálit další svíčku
Saša

Reklama