Třetí říjnový víkend chystá společnost Mattel v rámci veletrhu hraček a her Itea dvoudenní program pro děti a jejich rodiče. Nechte se unést do pohádkového světa a potkejte se s Barbie a Monster High ve dnech 22.–23. 10. 2011, na PRAŽSKÉM VÝSTAVIŠTI - HOLEŠOVICE v Průmyslovém paláci.

barbie

Malé návštěvníky přivítá jejich oblíbená panenka Barbie, ale také nové panenky ze střední strašidelné školy Monster High! Na děti čeká spousta zábavných her, napínavých soutěží o hodnotné ceny jako jsou Barbie DVD, knížky, panenky s autogramem a dárky pro každého, kdo přijde!

Zpěvačka Ewa Farna se stala ambasadorkou nové řady panenek a licenčních výrobků a připojila se tak k miliónům fanoušků MONSTER HIGH na celém světě. Nedělním překvapením tak bude mini koncert Ewy Farne, která představí svou novou písničku Monster High. Fanynky a fanouškové Ewy mohou využít malé autogramiády a nechat si vytvořit její podpis například na nějakou z nově vyhraných nebo zakoupených panenek a dalších báječných hraček. S příšerkami Monster High i panenkou Barbie se mohou návštěvníci nechat na památku vyfotit.

Každý hrdina značky Monster High™ je jiná postava, buď dcera nebo syn pohádkové nebo filmové příšery, kterou všichni dobře znají. Třeba stylová vegetariánka Draculaura™ (dcera Drákuly), neobyčejně krásná milovnice dějepisu Frankie Stein™ (dcera Frankensteina), smělá a odvážná milovnice koček Clawdeen Wolf™ (dcera Vlkodlaka), nadšenec pro vodní sporty Lagoona Blue™ (dcera Mořské příšery) nebo nejchytřejší se všech studentů Střední školy Monster High, milovnice knih Ghoulia Yelps™ (dcera Zombie). V Monster High™ nesmí chybět ani školní páreček, který tvoří Deuce Gordon™ a Cleo de Nile™ (syn Medúzy a dcera Mumie).

barbie

Kdo z návštěvníků by se však cool příšerek Monster High bál, může se seznámit s hrdinkou nového Barbie filmu „Škola pro princezny“, krásnou princeznou Blair. A alespoň na chvíli zažít díky soutěžím něco z jejího kouzelného života školačky a princezny zároveň.

I milovnice knížek si přijdou na své. Od září již mohou české teenagerky sledovat osudy hrdinů školy Monster High™ na stránkách prvního dílu románu Lisy Harrison „Monster High™, S Příšerami v jedné lavici“. Knížku vydává nakladatelství CooBoo společnosti Albatros Media a v rámci eventu proběhne její křest. Knížku pokřtí samotné Monster High oživlé panenky!


barbiePodrobné informace o hrdinech Monster High™ a Barbie lze najít také na speciálních internetových stránkách www.monsterhigh.cz a www.barbie.cz nebo na Facebooku.

Reklama