Nový recept na švestková povidla byl příčinou zabouchnutých dveří u čtenářky s nickem pinokio. Jakou to má souvislost a co se z toho nakonec vyvrbilo, se dočtete v jejím vtipném příběhu

Dobrý den, v pondělí u nás vznikla klasická situace se zabouchnutými dveřmi. Manžel našel báječný recept na švestková povidla. Jen šupnout švestky do trouby a péct. Žádné míchání, žádný připálený hrnec. Stačí dva, tři dny nechat chvíli v troubě a je to.

V neděli vše proběhlo skvěle, švestky nepřipáleny, trochu se rozvařily a zhoustly. V pondělí manžel vstával ve čtyři hodiny na ranní. Když mě v pět budil (měla jsem od šesti brigádu v obchodě s pečivem), řekl: „Miláčku, ty švestky houstnou jedna radost“. O žádném vypnutí trouby se nezmínil. Já jsem vstala, nachystala jsem se a odešla do práce.

A nastala mela. O půl sedmé mi manžel volal, jestli jsem vypnula švestky. Ovšemže ne. Zamknula jsem obchůdek a letěla domů. Naštěstí se nic nestalo. Vypnula jsem troubu a zabouchla byt.

Ovšemže jsem zapomněla kabelku vevnitř, byly v ní bohužel i mé klíče a klíče od obchodu. Tak to už byl průser. Musela jsem volat muže, ten musel odemknout a dát mi kabelku a já letěla do obchodu. Snad na mě žádný zakázník nepožaluje, že bylo půlhodiny zavřeno.

pinokio

Tak to dopadá, když je člověk ve stresu. A co na to manžel? Zlobil se na vás?To by mě docela zajímalo. „Vždyť jsem ti říkal, ať vypneš troubu...“

Co vy na to, milé ženy-in? Už jste si také někdy zabouchly dveře? Byl z toho nějaký malér, nebo se tomu už teďsmějete? Napíšete nám také svou příhodu se zabouchnutými, či jinak „stávkujícími“ dveřmi?

Na vaše příspěvky se moc těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama