Po celodenním půstu, kdy si podle pověry odepřete maso za vidinou zlatého prasátka, přijde na řadu bohatá štědrovečerní hostina. Prostřete stůl slavnostním ubrusem, oprašte sváteční nádobí a pusťte se do přípravy tradičního menu, ve kterém nesmí chybět rybí polévka, houbový kuba, kapr a bramborový salát, který máme každá osobitě jiný ale přesto skvělý.

Poté, co zacinká zvonek a rozbalování dárků se bude blížit ke konci, připravte na stůl sladké překvapení. K tradiční vánočce podávejte pravý irský krémový likér Baileys, který se perfektně hodí do vaší oblíbené kávy i horké čokolády. Vánoční atmosféru podpoří i samotné Baileys na ledu, ve skleničce na vysoké nožce, či stylové oblé sklenici.

Také máte pocit, že po všech přípravách najednou večer rychle skončí? Nenechte vánoční čas, na který se dlouho připravujete, jen tak odeznít a užijte si kouzlo Vánoc na maximum. Vychutnávejte si smetanový likér s irskou whisky při rodinných návštěvách, sledování pohádek nebo s vánočním cukrovím. Připravte dokonale sladké Vánoce sobě i vašim blízkým!

 
Produktový tip
Každoroční shon kolem Vánoc se opět blíží a vy ještě nemáte promyšlené, co dáte svým nejbližším? Vyhněte se letos nepříjemným situacím a zažijte skutečnou vánoční atmosféru v klidu a pohodě. Věnujte dárek, který upřímně potěší kamarádku, maminku i přítelkyni – sadu krémového likéru Baileys Original. Připijte si s rodinou, či nejbližšími přáteli a vychutnejte si společný čas s Baileys ve stylových oblých sklenicích, které jsou součástí speciálního balení. Veselé Vánoce! 

Jak si nejlépe vychutnat Baileys 

Baileys na ledu

Krémový likér Baileys, v němž se dokonale snoubí chuť pravé irské whisky s jemností čerstvé smetany, chutná nejlépe na ledu. V oblé sklenici se dokonale uvolní jeho aromatická chuť a vůně.

Baileys na povzbuzení

Baileys je také skvělým doplňkem do jakékoliv kávy. Chcete-li se zahřát a zároveň si vychutnat sladké pohlazení, smíchejte tyto dvě oblíbené ingredience.

Do sklenice s napěněným mlékem přilijte espesso a přidejte smetanový likér Baileys. Nápoj dochuťte skořicí, kakaem, nebo čokoládovými vločkami.

Doporučená cena za dárkovou sadu 0,7 l + 2 sklenice: 549 Kč

Reklama