Pro všechny milovníky vynikající kávy máme dobrou zprávu - revoluce jménem TASSIMO je tady! Renomované značky Bosch a Jacobs Krönung se spojily, aby přišly s novým inteligentním plnoautomatickým kávovarem TASSIMO, který vám doma vykouzlí voňavou kávu a další speciality POUHÝM STISKEM JEDNOHO TLAČÍTKA. Díky UNIKÁTNÍ TECHNOLOGII ČÁROVÉHO KÓDU na jednotlivých kapslích bude káva chutnat vždy stejně bez toho, abyste museli nejprve složitě nastavovat parametry pro požadovaný nápoj. Pak už stačí pouhý jeden stisk tlačítka a šálek lahodné kávy je na světě! Za dobrým Cappucinem, Latte Macchiatem či Espressem už tedy nemusíte vyrážet pouze do kavárny. TASSIMO potěší i naše nejmenší, pro které v mžiku vyčaruje lahodnou horkou čokoládu Milka.

tassimo

TASSIMO je na přípravu horkých nápojů bez nadsázky přeborník. Vysokou zárukou kvality je jednak značka přístroje Bosch, ale také prémiová káva Jacobs Krönung, či čokoláda Milka.

Stačí pouhý stisk jednoho tlačítka

Tento domácí pomocník nenechává nic náhodě a nabízí hned několik revolučních konceptů pro přípravu kávy. Prvním z nich, kterým se může TASSIMO pyšnit je technologie čárového kódu, který na sobě nese každá kapsle. Díky ní je možno připravit nápoj velmi jednoduše - stačí stisk jednoho tlačítka! Kávovar si na kapsli přečte veškeré informace nutné pro přípravu nápoje, jako je potřebné množství vody, čas spaření nebo teplotu. Ať už máte chuť na klasické espresso, krémovou kávu, mléčnou specialitu, či horkou čokoládu, TASSIMO připraví každý nápoj individuálně tak, aby byl prostě perfektní. Na vás je pouze vložit kapsli a stisknout tlačítko - o vše ostatní se postará TASSIMO. Dalším unikátem je samotné složení kapslí a jejich patentovaný tvar, který zajistí, že vaše káva bude vždy chutná a čerstvá. Uvidíte sami, že jakmile ochutnáte, jen stěží mu odoláte!

Kapsle TASSIMO - jako stvořené pro kávový dýchánek

tassimoRádi byste uspořádali večírek pro přátele? Neváhejte, s Tassimem jim budete moci nabídnout tolik variant kávových nápojů, na které se většinou chodí pouze do vyhlášených kaváren. A pokud si přece jen toužíte vychutnat svoji chvilku pohody nad dobrým nápojem o samotě, proč si nevybrat třeba zrovna podle momentální nálady.

Jacobs Krönung Espresso
Černá káva pro všechny, kteří si rádi vychutnají svůj den naplno.
Doporučená cena: 129,90 Kč

Jacobs Krönung Caffe Crema
Lahodný krémový nápoj vás příjemně naladí do nového dne.
Doporučená cena: 129,90 Kč

Jacobs Krönung Latte Macchiato
Užijte si mléčné kávové potěšení po náročném dni.
Doporučená cena: 129,90 Kč

Jacobs Krönung Latte Macchiato Caramel
Pro všechny, kteří si zamilovali kávu s jemným nádechem karamelu.
Doporučená cena: 129,90 Kč

Jacobs Krönung Cappuccino
Ocení všichni milovníci dobré kávy s nadýchanou pěnou.
Doporučená cena: 129,90 Kč

Horká čokoláda Milka
V zimních měsících přijde vhod malým, ale i velkým.
Doporučená cena: 129,90 Kč

TASSIMO kávovary - moderní design a unikátní technologie.

tassimo

Reklama