Nádherný trapas se stal čtenářce s nickem Januše. Byli mladí, sebevědomí a uměli skvěle tančit. Ale chybička se vloudila a za hurónského smíchu prchli oba z parketu. Co se přesně událo, si přečtete v tomto příspěvku

Dobrý den, trapas s oblečením, který chci popsat, se udál za hluboké totality. Tenkrát se u nás pořádaly tzv. Čaje o páté pro mladé. Já byla mladá a štíhlá, můj tehdejší přítel taktéž. Protože jsme rádi oba tancovali, vyrazili jsme jedno odpoledne na taneční parket.

Já měla vyčesaný drdol z příčesku, nové šatičky, které na mě jen šustily, přítel nové „tuzexové“ džíny a tehdy módní košilku tzv. dederonku. Jakmile začali hrát něco jako rokenrol, vrhli jsme se do víru tance. Řádili jsme a vytvářeli různé taneční variace.

Jedna z nich spočívala v tom, že proklouznu partnerovi mezi nohama. Při projíždění mezi jeho nohama se ale stalo toto - můj příčes se zasekl  v zipu jeho kalhot. Škubla jsem sebou, vyjela nahoru. Příčes se houpal na zipu, který praskl a džíny se svezly partnerovi k nohám. Na parketu zasvítily červenou barvou jeho trenýrky. Uslyšeli jsme hurónský smích. Partner popadl kalhoty i s mým příčesem a oba jsme utekli ze sálu červenější, než jeho trencle.

Přeji den bez módních přehmatů Januše.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Vůbec si nedokážu představit, jak mohl prasknout zip u džín. Vždyť je přece dost fortelný...ale příhoda je to parádní

Máte také nějakou veselou historku s oblečením, milé ženy-in? Stal se vám někdy nějaký módní trapas? Styděla jste se někdy za to, co máte na sobě? Styděla jste se někdy za svého partnera? Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama