Domácnost

Příběh psí teroristky s hořkobolným koncem

Naše téma dne pomalu vrcholí. V posledním čtenářském příspěvku (od Kennie) se dočtete, jak dopadla jedna „psí teroristka“ a její nechtěná štěňátka...

Také čtenářka Kennie zaslala příspěvek k dnešnímu tématu. Připravte se na „psí teroristku“...


Když mi bylo asi deset let, pořídili mi rodiče konečně vytouženého pejska. Byla to roční fenečka, které se naši známí potřebovali zbavit údajně kvůli stěhování, ale téměř okamžitě jsme pochopili, že to bylo kvůli její nesnesitelné sebestředné a neposlušné povaze. Nicméně rodiče neměli to srdce ji vrátit, když viděli, že já jsem tu malou bestii bezmezně zbožňovala už na první pohled. A tak jsme s malou psí teroristkou přežívali ze dne na den. Jakožto jediná fena v okolí, kde byla fůra psů, se mezi svými stala velmi populární a štěňata na sebe nenechala dlouho čekat. Rodiče byli na infarkt a já posléze také, když mi oznámili, že si je nenecháme. Čtyři z pěti krásných chlupatých uzlíčků našlo své nové páníčky snadno, ale toho pátého ne a ne udat. Rodiče už ztráceli naději, ale nakonec to za ně vyřešila příroda.

Jendou jsem se vracela domů ze školy a byla jsem tak natěšená, až se zase potulím s malým štěňátkem, že jsem si ani nevšimla, že naše teroristka pobíhá po zahradě. Jakmile jsem otevřela branku, prosmýkla se ven a vběhla přímo pod kola dodávky... Byla jsem zničená, viděla jsem, jak umřela má první zvířecí kamarádka a to mou vinou. Trvalo mi, než jsem se z toho přestala obviňovat. Ale občas se stane, že zlé se v dobré obrací a kvůli této nehodě naše poslední štěňátko konečně našlo svůj domov. U nás. A můžu říct, že milejší, hodnější a přítulnější zvíře jsem nikdy nepoznala.

Pěkný zbytek dne přeje,
Kennie

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma 23. ledna 2012: Všechno zlé je pro něco dobré

zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo 16.00 hodiny se dozvíte, která čtenářka za svůj příspěvek získala slíbenou cenu: hru Šachy od firmy Albi.

sachy

   
23.01.2012 - Příběhy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [2] dadma [*]

  Moc smutné,ale přeci jen  s dobrým koncem.

  superkarma: 0 23.01.2012, 16:44:50
 2. avatar
  [1] Jindriska8 [*]

  Pěkné,ale první pes je první pes.Sml22

  superkarma: 0 23.01.2012, 16:06:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme