Také by se to dalo nazvat: Obraz v hlavní roli. Většinou pořizujeme obrazy, aby se nám hodily k zařízení a stylu interiéru. Ale jde to i naopak. Obraz se může stát dominantou, které ostatní zařízení podřídíme.

n

V každém případě by nemělo být znát, co bylo první. Je to stejně nepodstatné jako otázka, co bylo první, jestli vejce, nebo slepice. Obrazy, ať už ty velké a monumentální, nebo skupina malých by měla s interiérem dokonale souznít. Barevně, ale i stylově.

Pořídit si do bytu obraz není vůbec jednoduchá záležitost. A to nemluvím jen o té finanční. Krásným obrazem může být třeba plakát, fotografie, tapisérie nebo malba vašeho dítěte. Záleží na vašem vkusu a prioritách.

Znám jen málo domácností, které by se obešly bez obrázků na stěnách. Výjimky, kdy je nahradí  třeba výrazná tapeta nebo výmalba, si necháme na jindy. To je kapitola sama o sobě, ke které se určitě někdy dostaneme.

Dnes je řeč o obrazech, které dokonale souzní se zařízením a barevností interiéru. Vybrala jsem vám několik zdařilých ukázek, kterými se můžete inspirovat.

Klikněte na fotogalerii

Zdroj foto: Facebook magazínu Veranda

Čtěte také:

Reklama