Zdraví

Při všech poprvé jsem měla pech

Moje první rande bylo v 17, (pokud nepočítám seznámení na šibřinkách a společné tancování na školním plese) a bylo taky poslední. Chtěl mi mačkat prsa a zkoušel francouzáka a mně to bylo nepříjemné, nic mi to neříkalo, chtěla jsem jen mít kamaráda, jen se tulit a vodit se na procházkách za ruku, což bylo pro něj nedostačující. Takhle dopadala všechna další randění. I když kamarádů jsem měla spoustu a s klukama jsem vždycky dobře vycházela.

Moje první velká láska na výšce ve mně začala konečně ve 23 letech probouzet nějaké hormony, takže jsem se moc těšila na první milování, ale zároveň jsem se styděla, že jsem ještě panna a bála jsem se mu to říct, tak jsem to pořád odkládala. Když pak došlo k milování tak vlastně k defloraci nedošlo, protože se nám spojení nepodařilo. To tak otřáslo jeho mužstvím, že bylo po lásce.

Moje první spojení s mužem (milování se tomu říct nedalo) přišlo ve 24 letech při nástupu na první místo. Abych se otrkala a dokázala své schopnosti, poslali mě s učni a s mistry na bramborovou brigádu. Jenže tam nás rozdělili do různých vesnic a ubytoven a já jsem zůstala sama s 30 puberťáky a největším kancem z učiliště, samozřejmě ženatým. Chtěl si udělat další čárečku do své sbírky, tak na mě útočil dost nevybíravým způsobem, tomu se ani namlouvání nedalo říct.

Nešlo mu do hlavy, proč ho celý týden odmítám vzít do postele, jednou si mi do ní dokonce vlezl, ale víc si nedovolil, byla jsem totiž totálně vyčerpaná z té práce a usnula jsem jak zabitá. Další den mě pozval na dvojitého turka. Tohle afrodisiakum se mnou udělalo divy. V hlavě mi to přeskočilo a řekla jsem si: Ty krávo, chceš vypadat jako ty dvě smutné ukázky zaschlých starých panen, co s tebou sdílejí sborovnu! Co je na tom, že na tebe najíždějí jen ženáči? Přestaň už být konečně slušňačka a buď konečně ženská.

No a tak jsem mu to dovolila. Byl hotový za chvíli, seřval mě, že u toho kňučím, prý to nesnáší. No a pak se zděsil, protože pode mnou se začala tvořit červená kaluž. Ach jo, asi jsem opravdu měla požádat gynekoložku o tu defloraci, prý několik kapek... ze mě teklo jak z prasete při zabijačce! Prali jsme spolu do rána v umývárce prostěradla, ale na těch matračkách jsou v té ubytovně fleky určitě dodneška.

A to mi ještě vynadal, že prý jsem ho zneužila, jen abych přišla o panenství. No tak jsem mu po zbytek brigády dokazovala, že mi to zachutnalo, než ho zděšený ředitel odvolal a poslal místo něho svobodného vychovatele. Mimochodem, slabé krvácení se objevilo ještě dvakrát při dalším milování.

Moje první manželství nestálo za moc, zkuste si představit sex s 33letým panicem s nevyléčitelnou diagnózou předčasné ejakulace, přesto trvalo 21 let, než jsem našla odvahu k rozvodu.

Můj první sex po rozvodu byl kuriózní. Byla jsem po roce už tak nadržená, že jsem byla ochotná k čemukoliv a dost jsem riskovala. Chvilku jsme si psali na netu, pak mě pozval na rande do sousedního městečka, u kafe jsme si fajn pokecali, prý jestli chci pokračovat u něho doma, žil v dalším městě v domku s rodiči, ale byli na rekreaci.

Když mě tam vezl, několikrát zastavil v lesíčku jako na čůrání a zkušebně mě ošahával, jakoby tak chtěl zjistit, jak reaguju. Asi ho moje hladovost přesvědčila. Ale doma se neměl k ničemu, rozebírali jsme nějaký problém na jeho počítači, pak prý ho bolí záda z věčných služebních cest. Tak jsem se nabídla, že mu udělám masáž, což ochotně přijal, ale slipy si nechal. Masáž já opravdu umím, musela jsem si na to sundat úzkou sukni, pak i podprsenku, abych to dokončila prsama.

To už nevydržel, stáhl mi kalhotky a předvedl mi nádherný orál, který mě rozparádil tak, že když ho chtěl na oplátku, ani jsem neváhala. Najednou mě donutil obléct a doslova mě z domu skoro vyhodil, zavezl mě ale na nejbližší autobus, zatímco jsem to prodýchávala a nevěděla jsem, co si o tom myslet. Pak z něho vylezlo, že se chtěl jen pomstít přítelkyni, která ho v té době štvala, ale myslel si, že jsem lehká žena, vždyť jsem mu prý do té postele sama vlezla. Jenže já dělám všechno srdcem a to se pozná, tak teď má z toho špatné svědomí. To jsem se ještě v chlapech moc nevyznala, tak jsem nevěděla, jestli se mám smát nebo brečet. Prý chlapi orální sex neberou jako nevěru! Nemůže z toho totiž být dítě tak o co jde, vlastně o nic..


Tak tohle je tedy maso příspěvek. Co vy na to dámy? Já jsem uplně paf. To je celkem dost smůly najednou. Jen doufám, že dneska už to milá žena všechno dohnala… Snad určitě.

Pište mi na redakce@zena-in.cz, noc je mladá a já už melu z posledního! Přece mě v tom nenecháte, dámy?:-)

   
06.09.2006 - Zdraví - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [13] zauzka [*]

  doufám,že už je lépe a že jsi si to vynahradila

  superkarma: 0 07.09.2006, 08:50:02
 2. [12] FAXÍK [*]

  poprvá to nebylo nic moc,tak si to ani nepamatuji tak přesně

  superkarma: 0 07.09.2006, 07:47:49
 3. avatar
  [11] gerda [*]

  někdy to prostě nevyjde. A čím víc se na to člověk připravuje a v hlavě si přemílá, jak by to mělo být, tak je to vždycky opačně. Z celého příspěvku si pro sebe dělám závěr, že nemá cenu se do čehokoliv, co se týká sexu, nutit. Jak je to z musu, nebo že to tak dělají ostatní, nemusí individuálně vyhovovat. A když je člověk deformovaný četbou romantických románů, pak je to opravdu dílo! Kde jsou ti muži, citliví, něžní, s pochopením pro ženy??? - no, já možná takového mám, výjimku - ale jak tak čtu příspěvek, chudáci ženské!

  superkarma: 0 07.09.2006, 07:45:03
 4. avatar
  [10] monca13 [*]

  taky bych mohla dlouho psát o všech svých "poprvé", ale nějak jsem tu erotiku včera zaspala

  superkarma: 0 07.09.2006, 07:36:22
 5. avatar
  [8] xjannickax [*]

  teda tak to je fakt pech..

  superkarma: 0 07.09.2006, 05:43:37
 6. avatar
  [7] lenagirl [*]

  superkarma: 0 06.09.2006, 23:48:11
 7. avatar
  [6] edith1975 [*]

  podle slohu bych i s určitostí typla, ale jsem hodná holka. Moc štěstí jsi neměla, tak snad teď Moc pěkně napsané

  superkarma: 0 06.09.2006, 23:33:44
 8. [4] markousek [*]

  ten pravej na tebe čeká potom bude ráj

  superkarma: 0 06.09.2006, 23:28:03
 9. [3] 1Mona [*]

  Tyy brďo,tak to je docela síla!Ale je fakt, že některé holky na sebe přitahujou právě samé takové týpky.A taky je zajímavé, že ženské kurvoidního typu mají doma chlapy, které si ani nezasouloží (teda nezasloužííí!)

  superkarma: 0 06.09.2006, 23:23:53
 10. [2] kornoutek [*]

  já jsem z toho taky paf...ale je to krásně napsaný, fakt super...

  superkarma: 0 06.09.2006, 23:18:53
 11. avatar
  [1] murena [*]

  No teda,snad už sis tu smůlu v milování vybrala alespoň do přechodu

  superkarma: 0 06.09.2006, 23:18:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme