S cestovním pojištěním České pojišťovny vyjíždí každé léto do zahraničí kolem čtyř set tisíc lidí. Postupem času stále více a více turistů volí při sjednání pojištění některou z on-line možností: webové stránky, aplikaci pro chytré mobilní telefony Pojišťovna či facebookové stránky ČP. On-line sjednání cestovního pojištění přináší klientům zajímavé finanční bonusy. Při sjednání na webu ČP platí automatické snížení výsledné ceny o 10 procent, pokud se cestovatel rozhodne využít pro sjednání Facebook ČP, sleva činí dokonce 20 procent.

čp

„Pokud si sjednáte cestovní pojištění na webu ČP, dostanete nejen online slevu, ale nyní navíc i poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup CEWE fotoknihy. On-line prostředí tak našlo v případě cestování synergii - pojištění přináší potřebnou ochranu, fotokniha zase umožní vychutnat si zážitky po dovolené v atraktivní podobě,“ říká Jiří Randák, ředitel Odboru řízení internetového prodeje ČP.

„Víte, že cestovní pojištění České pojišťovny lze sjednat prostřednictvím mobilní aplikace Pojišťovna jen ve třech jednoduchých krocích? Jde to buď zadáním všech parametrů podle vlastního uvážení, nebo s využitím přednastavených balíčků z tzv. šablon.
Ty byly připraveny s ohledem na klienty nejčastěji využívané typy cest. Jde tedy například o balíčky s názvem „K moři“, „Turistika a poznání“ či „Sport“. I parametry předdefinovaných balíčků však mohou klienti dle svých preferencí editovat a rozšiřovat
je například o připojištění. Samozřejmostí aplikace je pak možnost vytvoření vlastní šablony třeba pro každoroční rodinnou dovolenou.“

Klient s uzavřeným a zaplaceným cestovním pojištěním České pojišťovny následně obdrží e-mailem speciální poukaz s kódem.
Ten může na webu Fotolabu.cz využít až do konce října při nákupu jakékoli fotoknihy.

„Díky této mimořádné akci mohou naši klienti zdarma při své on-line objednávce získat dvě varianty CEWE fotoknihy. Pokud by se rozhodli pro jiné parametry fotoknihy, samozřejmě jim platí dvousetkorunová sleva,“ upřesňuje Jiří Randák.

Cestovní pojištění patří k oblíbeným produktům, které lidé sjednávají nejen na pobočkách, ale také využívají možností moderních elektronických zařízení. Důvody jsou zřejmé - rychlost sjednání, možnost navolit si parametry pojištění podle vlastních představ, komfortně elektronicky zaplatit nebo pojištění uzavřít na poslední chvíli, třeba i cestou na letiště.

čp

Reklama