Milý Radime,
já si myslím, že téma na dnešek je docela zajímavé. Pořád mi nejdou z hlavy ty počty. Já měla partnerů celkem patnáct a nepřijde mi to moc vzhledem k tomu, kolik mi je. Když si ale dnes uvědomuji, jak sexuální styk tříští energii, jak vás proplétá s vaším partnerem, jak zasahuje do vaší i do jeho aury... Přijde mi to docela hodně.

Je to patnáct mužů, které sebou vláčím životem (i když je už za mnou většinou ta sedmiletá hranice, po kterou trvá úzké pouto od ukončení vztahu), na které si občas vzpomenu... Ne, nic jim nevyčítám, naopak vzpomínám v dobrém (na většinu z nich), ale přesto mne to stojí mou vlastní energii a čas od času i mohu cítit, že jsou v potížích. Zkrátka se ke mně stále astrálně vzpínají a to není nejlepší. Takže je to každého věc, ale měl by si uvědomit, co činí a co jej čeká...


Dobrý večer,
musím přiznat, že podobné věci jsou mi poněkud cizí, ale rád se o nich nechám poučit. Jaká sedmiletá hranice? Znám dvanáctiletou skotskou, ale to bude zřejmě něco poněkud odlišného. A k vašemu číslu... To je myslím hezké číslo.:-)

Napište mi také, jak jste na tom... Mám našpicované uši i oči! Redakce@zena-in.cz.

Reklama