Můj rozchod s bývalým byl strašlivě těžký.

Já se zamilovala do jiného a sdělila svému - doposud velmi hrdému - příteli, že je mezi námi konec. Tento doposud tak hrdý člověk to nezvládl: brečel, škemral, vyhrožoval, později prošel i fázemi vzteku, nadávek, sebelítosti, přemlouvání, opět nadávek... Už to bude rok a stále se z toho nedostal. Mě naprosto ignoruje, ale nestýká se ani s lidmi, se kterými jsme se stýkali dřív společně...

Toho druhého miluju, vím, že jsem si vybrala dobře, ale ještě pořád mě píchne u srdce, když si vzpomenu na to, jak moc jsem svému ex- ublížila. (A to jsem si myslela, že je moje životní láska! Byli jsme spolu od 18 do 25, pořád šíleně zamilovaní, a já zničehonic zblbla do jiného... )

Marína


Milá Maríno,

asi to pro vašeho ex-přítele bylo hodně velké překvapení. Snad jste ani neměli problémy, které by on viděl jako důvod k rozchodu. Snad proto se choval tak nedůstojně... Možná měl třeba i strach, že po tak dlouhém vztahu už ho žádná jiná nebude chtít, že jsou už třeba všechny zadané :-).

Choval se váš ex- podobně nedůstojně? Nebo se naopak tvářil, že na "to" čekal půlku života? Adresa redakce@zena-in.cz čeká na vaše dopisy. 

Reklama