Včera si takhle jdu po městě, vedro, že jsem málem padnul na hubu, pařilo to ze všech stran. A pak jsem na tu hubu padl málem ještě několikrát. Nebylo to proto, že bych omdlel horkem. Bylo to kvůli vám, ženské jedny! Těším se na vás večer, ale využiji denní editace, abych si udělal průzkum a měl večer s čím pracovat :). Nejdřív nanečisto, pak vyrazím s tužkou a blokem do ulic a budu se ptát na ostro.

To sedí. Na ostro. Potkal jsem stáda divoké zvěře, která se rýsovala pod těmi nejprůsvitnějšími a nejlehčími materiály, které by uměla vyjmenovat jedině zdejší editorka Dana. A že se bylo na co dívat! Byl jsem z toho celkem neklidný a přemýšlel, jestli nás chcete stresovat schválně, nebo se chcete pomstít za to, že vy musíte rodit a my ne. Bylo to tak krásné, až to bylo strašné.

Už jsme skoro u toho! Teď jde o to, abyste mi napsaly, kolik musí být stupňů, abyste nechaly spodní prádlo doma? Mám dojem, že ta hranice už padla. U podprsenky je to pofiderní, vím, že ta se nosí i z důvodů potřeby, takže ji doma někdo nenechá ani v tomhle pařáku (i když to, co jsem včera viděl, mluví o opaku). Ale jak je to s kalhotkami? Vím jistě, že je prostě necháváte doma. I to jsem včera viděl a to jsem šel jen po ulici.

Tak jak to je? Kolik musí být stupňů, aby spodní prádlo zůstalo v šuplíku?

Reklama