Diskuze

Přezouvání ve školách

Mám dceru v 8.třídě. Ve škole mají stále staré klecové šatny pro celou třídu, nemají vlastní skříňku. Žáci si správně mají podle školního řádu odnášet bačkory po vyučování domů. Samozřejmě tahat denně přezůvky sebou se nikomu nechce, takže spousta žáků si nechává bačkory v šatně. Dceři se už ale ztratily za  poslední měsíc dvoje přezůvky a už mě to štve. Učitelka řekla, že si je tam nechávají na vlastní nebezpečí, tudíž to není problém školy. Myslíte, že škola za to opravdu nenese zodpovědnost? 

Dceři jsem řekla, ať si prostě nosí ty bačkory domů, ale prý ne, nebude sebou denně tahat bačkory, je to prý "trapárna". Navíc už mě nebaví prát ty ponožky, kterýma pak vytírá školu. Teď chodila 2 dny v ponožkách, než sme stihli koupit nový přezůvky, takže zase mě to čeká. Osobně mi to vadí, že je nutí chodit v ponožkách, když nemají přezůvky, kamarádka mi říkala, že u nich ve škole mají každý svou skříňku a žáci se nemusí vůbec přezouvat, tak nevím proč se zde z toho dělá takový problém, že by chodili v botách. Jak to chodí ve školách vašich dětí a jaký máte na to názor? Jinak budu vděčná za rady, jak domluvit dceři.  

 

24.01.2013 - Pro maminky a tatínky - autor: Limunka

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [3] nella87 [*]

  Jsme s manželem sponzory školy a chceme do třídy našeho syn nakoupit nové lavice. Vybrali jsme je nakonec odtud - http://obchod.nabytek-honza.cz/Nabytek-pro-skoly/Skolni-zidle-a-lavice/menu-id-56 , jak se vám líbí?

  superkarma: 0 15.02.2013, 22:39:30
 2. avatar
  [2] kobližka [*]

  Opravdu podivné...tady se matka ptá,jak má domluvit svojí dceři,aby se ve škole přezpouvala????? A v ostatním poslechne?

  superkarma: 0 25.01.2013, 14:24:31
 3. avatar
  [1] denkas [*]

  Nevim,jak to ted chodí ve školách .Ale jednu radu ti dám-ať si dcera ty ponožky pere samaSml80Pak ji třeba už nepřijde nosit bačkory domu jako taková trapárnaSml22

  superkarma: 0 24.01.2013, 20:59:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Rodina

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme