Jak už sám název napovídá, jedná se o military neboli vojenský styl. Vyznačuje se nejen maskovacími vzory, odstíny khaki, ale i typicky vojenskými detaily, jako jsou nárameníky, patky, kovové knoflíky. Proměňte se v sebevědomou sexy vojandu a vytáhněte ty nejsilnější ženské zbraně!

Inspirujte se armádními uniformami a zkuste například kabátek s dvouřadým zapínáním, polovojenské parky nebo nesmrtelné kapsáčové kalhoty. Pokud ale chcete následovat poslední trendy, sáhněte po vypasovaných sáčkách s výraznými zdobenými nárameníky, maskáčových a khaki blůzkách s nýtky či barevnými kameny nebo šatech, které kombinují dívčí volánky s vojenskými prvky jako jsou například velké knoflíky a military brože.

Čtěte také:

Co se doplňků týče, prim hrají velké brašny s kovovými přezkami, masivní náramky v kombinaci kovu a kůže a jednoduché kovové šperky se zlatou patinou.

Obuv preferuje masivní tvary, evokující tzv. „kanady“. Kozačky, polokozačky i holínky jsou ozdobené množstvím trendy prvků jako jsou cvočky a přezky, pro chladnější dny mohou být doplněny kožíškem.

Army styl rozhodně není pro každého, ale ocení ho ženy, které se nebojí opustit konformitu a být své. Projevte i vy svou dravost, sebevědomí a sex-appeal!

Foto: Gate, Topshop, Newyorker

Čtěte také:

Reklama