Jste milovníkem kvalitní kávy plné bohaté chuti a výrazného aroma? Chcete si dopřát váš dokonalý šálek i v pohodlí domova? Pak možná právě vy patříte k těm, kteří se rozhodují, anebo přemýšlejí o koupi domácího plnoautomatického kávovaru. Nevíte, co je pro vás nejlepší? Neváhejte a v klidu a pohodlí vašeho domova si kávovar a jeho jednotlivé jedinečné prvky a funkce vyzkoušejte.

Kávovary Saeco, jejichž vysoký standard a kvalitu mimo jiné potvrdilo i české vydání časopisu dTEST, přicházejí se zajímavou nabídkou. Pokud si v období od 1. 10. 2014 do 31. 1. 2015 zakoupíte kterýkoliv z modelů plnoautomatických kávovarů Saeco a ten vám nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete ho v rámci akce „Záruka vrácení peněz 90 dnů“ vrátit.

Značka Saeco má italské kořeny, bohaté zkušenosti v profesionální přípravě kávy, stejně jako v roce 1985 představila první plně automatický kávovar pro domácnost na světe. Káva je pro ni skutečnou vášní ba dokonce posláním. Chce a umožňuje lidem již téměř 30 let, aby si mohli v pohodlí domova vychutnat svou oblíbenou kávu, přesně takovou, jakou ji mají nejraději, plnou výborné a bohaté chuti a skvělého aroma. Přesvědčte se sami, že chvilka pro dokonalý šálek skutečně začíná se Saeco.

kávovar

Každý z kávovarů Saeco je svým způsobem jedinečný, takže si všichni mohou najít model, který bude zcela vyhovovat jeho potřebám a přáním. Z jednotlivých řad vzpomeňmeSaeco GranBaristo - špičkový, velmi štíhlý kávovar s šířkou pouhých 20,5 cm s řadou nejnovějších patentovaných technologií pro ještě dokonalejší šálek vaší kávy. Saeco Moltio, unikátní mistrovské dílo, které vám umožní si doslova pohrát s kávovými chutěmi. Kompaktní kávovar Saeco Minuto vám rovněž kdykoliv připraví vaše oblíbené espresso i krémově mléčné potěšení.

Všechny modely Saeco však mají něco společného - jako jediné na našem trhu v sobě ukrývají patentovaný 100% keramický mlýnek, který se nikdy nepřehřívá, má dlouhou životnost, zcela tichý chod a můžete ho snadno nastavit pro různou jemnost mletí. Jste-li příznivcem mléčných specialit, pak jistě víte, že základem dobrého cappuccina či latte macchiata je pořádná mléčná pěna. Součástí vybraných modelů kávovarů Saeco GranBaristo, Moltio i Minuto je jedinečná dvoukomorová mléčná karafa, která spaří mléko dvakrát a lépe – ve dvou oddělených zpěňovacích komorách. Díky ní si tak můžete pokaždé a bez potíží vychutnat svůj šálek oblíbené kávy se skutečně hustou a zároveň velmi jemnou pěnou.

Jednoduchý princip promo akce

Systém promo akce „Záruka vrácení peněz 90 dnů“ je velmi snadný. Pokud si zákazník v období od 1. 10. 2014 do 31. 1. 2015 zakoupí kterýkoliv z modelů plnoautomatických kávovarů Saeco a ten mu nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, stačí jej během 90 dnů od zakoupení zaslat spolu s originálem účtenky a s vyplněným kuponem z promo letáčku na uvedenou adresu. Výrobek musí být nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky. Pokud splníte tyto základní podmínky, budou vám zaslány peníze zpět dle vašeho výběru buď poštovní poukázkou, nebo na bankovní účet.

Více informací o promo akci a kávovarech Saeco je k dispozici na www.saeco-espresso.cza na www.philips.cz

Přehled vybraných řad kávovarů Saeco

kávovar

Značka Saeco má italské kořeny, bohaté zkušenosti v profesionální přípravě kávy, stejně jako v roce 1985 představila první plně automatický kávovar pro domácnost na světe. Káva je pro ni skutečnou vášní ba dokonce posláním. Chce a umožňuje lidem již téměř 30 let, aby si mohli v pohodlí domova vychutnat svou oblíbenou kávu, přesně takovou, jakou ji mají nejraději, plnou výborné a bohaté chuti a skvělého aroma.

Další revoluce v přípravě dokonalé kávy

Od uvedení prvního plně automatického kávovaru na světě v roce 1985 nám zabralo dalších 28 let vývoje, než jsme dokázali vytvořit Saeco GranBaristo – špičkový, velmi štíhlý kávovar s šířkou pouhých 20,5 cm s řadou nejnovějších patentovaných technologií pro ještě dokonalejší šálek vaší kávy. Stačí si jen za pomoci multifunkčního O-LED displeje zvolit jednu z 16 možností kávových specialit a nastavit každý detail lahodného nápoje podle svých preferencí od síly, intenzity až po strukturu základu, pěnu a teplotu. Navíc do paměti displeje je možné zadat profil nejen vaší oblíbené kávy, ale i dalších 5 uživatelů. Součástí kávovaru GranBaristo je výkonný ohřívač vody s technologií Thermo-speed, který se postará o přípravu dokonalé kávy doslova ve zlomku vteřiny. Díky dvojtlakové komoře VariPresso vám Saeco GranBaristo jako jediný přístroj dokáže připravit oblíbené espresso s využitím vyššího tlaku, zatímco ranní filtrovanou kávu při tlaku nižším, záleží jen na vás, vaší chuti a náladě. Snadné použití doplňuje snadná údržba: automatické cykly čištění a odstraňování vodního kamene se postarají nejen o dokonalou chuť kávy, ale i dlouhou životnost přístroje. Součástí Saeco GranBaristo je navíc revoluční spařovací jednotka, jediná svého typu na světe, kterou vyjmete jedním prstem.Orientační maloobchodní cena od 33 499 Kč.

Nekonečné možnosti chutí vašeho dokonalého šálku kávy

Kávovar Saeco Moltio – unikátní mistrovské dílo, s nímž si můžete doslova pohrát s kávovými chutěmi. Jednoduše jedním cvaknutím vyměníte celý zásobník na kávová zrna a během vteřiny tak změníte chuť připravované kávy. Užijte si výhodu této rychlé výměny a vychutnejte si naplno rozmanitost chutí, kterou jen kávová zrna nabízejí. Technologie rychlého ohřívače zajistí, že je kávovar Saeco Moltio vždy připraven k akci. Nemusíte tak čekat mezi přípravou jednotlivých šálků espressa, ale můžete doslova chystat jednu kávu za druhou. Odnímatelná spařovací jednotka jedním kliknutím velmi usnadňuje údržbu přístroje, příjemný je i fakt, že jednotlivé části lze mýt v myčce nádobí. Během používání pak jistě oceníte i velkou kapacitu zásobníku vody (1,9 l) stejně jako zásobníku kávových zrn (290 g). Designově vytříbenému stroji vévodí jednoduché intuitivní ovládání. Funkce Memo zajistí pokaždé bez nutnosti nastavování přípravu „toho vašeho“ šálku kávy s preferovanou velikostí, oblíbenou silou a teplotou. Orientační maloobchodní cena od 19 999 Kč.

Každý má právo na dokonalý šálek kávy

Nejlepší myšlenky pro technologické řešení našich kávovarů jsme vtěsnali do kompaktního balení kávovaru Saeco Minuto, který vám kdykoliv připraví vaše oblíbené espresso i krémově mléčné potěšení. Navíc automatické cykly čištění a odstraňování vodního kamene se postarají nejen o dokonalou chuť kávy, ale dlouhou životnost přístroje. Běžná údržba přístroje je také velmi jednoduchá. Spařovací jednotka se vyjímá za pomoci jediného kliknutí a jednotlivé části přístroje lze mýt v myčce nádobí. Kávovar Saeco Minuto je ideálním řešením do každé domácnosti, která si potrpí na kvalitní kávu s  plnou chutí a výrazným aroma a zároveň hledá prostorově nenáročné řešení za velmi příjemnou cenu. Orientační maloobchodní cena od 11 499 Kč.

kávovar

Reklama