Všichni známe pravdivé pořekadlo, že kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod. Také se říká, že člověk může udělat prakticky cokoli, pokud si to nějak rozumově zdůvodní. A tak každá z nás každé ráno hledá důvod, proč nevěnovat alespoň pár minut pohybu a pak si tyto výmluvy rozumově zdůvodňujeme a většinou nám to jde docela dobře. Jako například: „Kde mám vzít čas na cvičení, když stěží najdu čas, abych se rychle nasnídala?“ nebo „Než věnovat dvacet minut rannímu cvičení, raději si těch dvacet minut ještě přispím.“

Do hry také vstupuje celá řada dalších variant, na co se vymluvit. Nejčastěji nemáme co na sebe. Tenhle pocit my ženy známe velmi důvěrně, a pokud jde o návštěvu tělocvičny, není tomu jinak. Přece nemůžeme přijít do „fitka“ v teplácích a volném triku, ve kterém pobíháme doma kolem plotny? Nemluvě o tom, že naše oblíbené gumové sandály nejsou na cvičení také zrovna to pravé ořechové. Pak většinou často chceme, aby na cvičení někdo zašel s námi - vůbec nejlépe, aby to byla kamarádka, která má ještě o pár kilo navíc. A když kamarádka není nebo nemá čas, tak se přeci samy nebudeme namáhat.

Ke cvičení zkrátka přistupuje řada z nás tak trochu „po indicku“. Prostě se to nechá na „indy“... :)

Jenže díky BeBe Dobré ráno teď „indickému“ způsobu cvičení jednou pro vždy odzvonilo. A všem neustálým výmluvám jakbysmet. Do projektu BeBe Výzva se může zapojit každá z nás. Stačí nám k tomu jen pár minut, a to doslova! Cvičí se totiž jen 1, 2 nebo 4 minuty a vybrat si můžete podle vašeho rozpoložení. Navíc se kvůli cvičení nemusíte nikam plahočit, ale můžete zůstat v klidu doma, aniž byste si musely dělat těžkou hlavu s výběrem vhodného cvičebního modýlku.

Odměnou za cvičení s BeBe Dobré ráno vám bude nejen dobrý pocit, že jste udělaly něco pro sebe a své zdraví, ale také krásné a hodnotné ceny. Registrované účastnice mohou získat například poukazy na péči o tělo nebo dokonce stylový iPad.

Tak co, přestanete se vymlouvat a zapojíte se také do projektu BeBe Výzva? Stačí se zaregistrovat na stránce www.bebevyzva.cz a věnovat sobě ráno několik minut.

výpad
(Kliknutím na obrázek stáhnete PDF s celým cvikem.)

8 NEJOBLÍBENĚJŠÍCH VÝMLUV O CVIČENÍ

Průzkum ranních rituálů potvrdil, že Češky vstávají brzy, ráno dohánějí každou minutu a vůbec necvičí. Přitom právě ranní cvičení nastartuje metabolismus, šetrně zahřeje svaly a zažene ranní únavu. Co kdybyste každé ráno jednu minutu věnovala sobě? Nechce se vám? Jaké máme oblíbené výmluvy, proč necvičíme? A na co se vymlouváte vy?

Jsem líná cvičit
Nejoblíbenější výmluva Češek. Začněte ráno krátkou kardio rozcvičku a zvyknete si. Zacvičte si s kamarádkou a budete mít i podporu!

Nemám čas
Univerzální výmluva. Vyměňte minutu zírání do skříně za minutovou kardio rozcvičku, která vás nastartuje.

Cvičení mě nebaví!
Cvičení je dřina, ale stačí se odhodlat začít a zvyknete si. Nechuť ke cvičení se ztratí s dobrou náladou a oblíbenou hudbou.

Nepotřebuji cvičit
Cítíte se dobře i bez cvičení? A co bolavý krk a záda? Zkuste krátkou kardio rozcvičku, nastartujete v sobě elán a chuť na snídani!

Nesnáším pocení
No, to je tedy výmluva! Kdo se nepotí, ruku na horu! Problém vyřeší deodorant a sportovní oblečení. Udělejte si radost každý den!

Nevím, jak na to
Argument, který má něco do sebe. Klikněte na www.bebevyzva.cz. Nenáročný program kardio rozcviček připravili odborníci tak, že ho zvládne opravdu každý. Najdete zde ukázky a videa, která vás ke správnému cvičení jednoduše navedou.

Posmívají se mi
Cvičte ráno, když všichni spí. Ranní kardio rozcvička vám rozproudí krev a když budou lenoši vstávat, už budete mít dávno odcvičeno.

Samotnou mě to nebaví
Starndartní výmluva! Nemusíte nikam chodit a cvičíte s osobní trenérkou. Na www.bebevyzva.cz budete mít společnost dalších spotřebitel, které se do cvičení už pustili a dokázali, že to jde.

Program „60 sekund - 30 dní - 1 výzva“ připravili odborníci pro BeBe Dobré ráno pro ženy, které chtějí změnit své ráno. Zkuste to a přesvědčíte se samy, co dokáže změnit 1 minuta! A navíc již po 5. odcvičených dnech soutěžíte o skvělé ceny! Vydržte 30 dní a můžete získat iPad! Podrobnosti a tipy na chutné a vyvážené snídaně najdete na www.bebevyzva.cz. Cvičte, snídejte a vyhrajte!

Reklama