Děláte něco pro svou pleť? Můžete vyzkoušet Juvelin, který jí dodá potřebné látky! Napomáhá dosáhnout pleti zdraví a vám krásného vzhledu.

 

Nyní můžete vyzkoušet tabletky krásy Juvelin. Obsahuje látky, které pokožce celého těla dodají pružnost a pevnost. Působí v několika vrstvách kůže a ovlivňuje její stavbu, integritu, ochranu a krásný vzhled. Ošetřuje tak pokožku celého těla a působí i ve vrstvách, kam běžně používané pleťové přípravky svým účinkem nedosáhnou. Unikátní kombinace látek ovlivňuje všechny důležité funkce v životním cyklu tkání. Juvelin redukuje vrásky a omezuje jejich vznik. Napomáhá dosáhnout pleti zdraví a vám krásného vzhledu.

 

Účinné látky:

Ø       NutriDerm Complex obsahuje skupinu přírodních extraktů rostlin, jako jsou zelený čaj (ochrana před UV zářením, zpomalení stárnutí), gingo biloba (ochrana před UV zářením), vinné hrozny (antioxidant, zlepšení mikrocirkulace), borůvka černá (antioxidant, zlepšení mikrocirkulace), kurkuma dlouhá (podpora hojivých procesů a funkce keratocytů), lykopenu a silných antioxidantů (kyselina alfa lipoová, pycnogenol). Ty významně zpomalují proces stárnutí a tvorbu vrásek.

Ø       3-omega mastné kyseliny jsou nezbytné pro omezení zánětlivých projevů procesů a dostatečnou výživu a hydrataci.

Ø       Vitaminy C a E dostatečně chrání před účinky volných radikálů a zpomalují tak proces stárnutí.

Ø       Stopové prvky jsou důležité pro správnou funkci buněk a stavbu tkání, stejně jako pro buněčnou ochranu před škodlivým zářením.

Hlavní účinky Juvelinu:

Ø       podpora stavby tkání a jejich integrita

Ø       správná a dostatečná hydratace, udržení odpovídajícího pH

Ø       podpora regeneračních procesů a imunity

Ø       omezení negativních účinků zevních vlivů, především UV záření a mechanického namáhání

Ø       zpomalení projevů stárnutí

Ø       omezení lámavosti a křehkosti vlasů i nehtů a podpora jejich růstu

 

Doporučená maloobchodní cena:

Ø       60 tablet 620 Kč

Ø       120 tablet 993 Kč

 

Více na www.juvelin.cz


 1. Největší berlínský park s vládní čtvrtí

 

 

Reklama