Novinky

Přes zimu jsem jak medvěd

Ne každý holduje zimnímu počasí a je vlastně rád, že ta letošní má mírnější průběh, i když nevíme, co nám zima ještě může  ukázat… Máme tu další příspěvek od naší pravidelné přispěvatelky, která by si nejvíc přála víc slunečných dnů.

Děkujeme, milá Miuko, za příspěvek. I nám chybí sluníčko, které by nás v zimních měsících dobilo energií a zahřálo na duši. Pěkný den!


Díky dnešnímu tématu jsem zjistila, že v podstatě nemám žádné zasněžené snímky. Asi to bude tím, že přes zimu jsem jak medvěd – zalezu dovnitř a vycházím jen v nejnutnějších případech :) Ono stejně není moc snadné jezdit v závějích s vozíkem. Takže styl letošní zimy mi zas až tak moc nevadí, i když uznávám, že příroda by nějaký ten sníh určitě potřebovala. Spíš mi vadí, že je pořád zataženo, už si nepamatuji, kdy jsem naposledy viděla slunce.

Od nás posílám alespoň jeden snímek – je z dnešního dopoledne a to jsem ještě vybrala zákoutí, kde trochu bílo je. Jinak tu víceméně žádný sníh není.

A dvě zbylé fotky mi dovolila zveřejnit kamarádka. Jsou také téměř aktuální. Takto to vypadalo minulý týden v Itálii. Zasněžený kostelík jistě poznáte a ta velká masa sněhu byla prý taková hra – kdo najde dřív své auto. Opravdu pořádná nadílka. Já zastávám názor, že větší množství sněhu ať si na horách klidně je a u nás v nížinách stačí jen tak trochu, aby se neřeklo.

zima

zima

zima

Miuka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

FOTOTÉMA dnešního dne: Zima a sníh

 • Je u vás sníh?
 • Co si myslíte o letošní zimě?
 • Byli jste někde na horách?
 • Máte nějaké zimní fotky?

Napište mi a pošlete své fotografie, budu se těšit. Jednu z vás opět odměním, tentokrát to bude balíček šesti kusů Cappuccino Nescafé (Original, Chocolate flavour a Vanilla) a k tomu kalendář na rok 2014.

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz, a to do dnešních 14.30 hodin, heslo je ZIMA. Předem děkuju a přeju hezký den!

dar

   
04.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Ulmanová

Komentáře:

 1. [4] miuka [*]

  mirka1954 — #3 Hm a nejsi ty nějaká popletená? Dvorek jsem posílala já, ty jsi mě na něj jen dotlačila a fotky schválila. Od tebe mám Itálii, asi už ti z toho sněhu hrabe Sml30 Sml30

  superkarma: 0 04.02.2014, 14:51:15
 2. [3] mirka1954 [*]

  Hm, jen ta první fotka není moje, asi to v redakci popletli. Já posílala dvorek téměř bez sněhu Sml16

  1. na komentář reaguje miuka — #4
  superkarma: 0 04.02.2014, 14:47:34
 3. avatar
  [2] hary [*]

  Super, zima jako od Hitcocka, hlavně ti zlověstní havrani, a k tomu na tom "dvoře míru", Friedhofu, čili hřbitůvku...Sml67

  superkarma: 0 04.02.2014, 14:14:13
 4. avatar
  [1] kobližka [*]

  Poslední fotka se mi moc líbí.

  superkarma: 0 04.02.2014, 13:42:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme