Milý příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Teletot. Její jedenáctietá páťačka si nedala v první školní den vymluvit kraťasy - kvůli Rychlým šípům...

Když se děcko zamiluje do nějakého komiksu, pak se snaží vypadat jako jeho hrdinové. Dcera čtenářky Telelot se vzhlédla v Rychlých šípech a nedala si dnes vymluvit kraťasy. No, těšte se, až se v šestnácti vzhlédne Hellboyovi...


Dobrý den, posílám fotografický příspěvek do dnešní soutěže, je to foceno mobilem, tak snad se Vám to podaří otevřít :o)

kratke

Na fotkách je naše 11 dcera Markétka, právě se chystá do 5. třídy a podle úsměvu poznáte, že se moc těší. Přestože bylo ráno 7 stupňů, trvala na tom, že půjde v kraťasech a podkolenkách, protože se chce otužovat jako Rychlé šípy (ty teď u nás frčí a sháníme je, kde se dá, nebo aspoň půjčujeme v knihovně). Usmlouvala jsem to alespoň na tříčtvrťáky :o):o)

kratke

Doufám, že jí to nadšení pro školu vydrží co nejdéle, protože u starší dcery to zas máme naopak, ach ta puberta...
Hezký školní den přeju všem!
Telelot

Pozn.red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma dne 3. září 2012: Malý školáček, školačka

Vyfoťte svého školáčka, jak vyráží do školy! Tuto fotku mi pak pošlete s krátkým popisem do e-mailové schránky redakce (viz níže). Fotky budu během dne uveřejňovat v našich novinkách a jednu z nich, respektive jednu přispěvatelku na konci tématu odměním pěkným dárkem pro děti, totiž sadou psacích potřeb STABILO a vybarvovací knížkou Hravé úkoly pro kluky a holky - uvolňovačky (vydal FRAGMENT).

Fotky posílejte nejpozději 3. 9. 2012 do 14.30 hodin, zvýšíte tak šanci na uveřejnění. A připomínám, že každá fotka musí mít krátký popis.

ceny

 

Reklama