Domácnost

Přes internet postavíte již také dům

Společnost Internet Mall, provozovatel největší sítě internetových obchodů v České republice, otevřela nový online obchod se stavebninami. Na adrese www.levnastavba.cz je nabízeno více než 3 000 položek; například zdicí materiály, střešní krytiny, izolace, sádrokartony, dlažby a další produkty pro hrubou stavbu. Sortiment bude dále rozšiřován o nabídku zboží vnitřní výbavy domu a další komodity pro interiérovou stavbu.

 

„Prodávat stavebniny přes internet není zcela běžnou záležitostí, a tak jsme se rozhodli využít možnosti, kterou nám trh nabídl. Vzhledem k cenám našeho zboží, které jsou až o 35 % nižší než v běžných stavebninách, dokážeme zákazníkovi ušetřit velké částky, nehledě na úsporu jeho času,“ říká o nové akvizici Ondřej Fryc, generální ředitel sítě internetových obchodů Internet Mall.

 

Levnastavba.cz prodává materiály pro hrubou stavbu a nabízí k výběru více než 3000 položek.  „V nejbližší době chystáme rozšíření o sortiment pro interiérovou stavbu a doplňkové služby jako je zprostředkování stavebního dozoru,“ upřesňuje Michal Dlouhý, produktový manažer nového obchodu.

 

Nedílnou součástí nabídky obchodu je také odborné poradenství. Zákazník může před nákupem konzultovat svoje dotazy s odborníky, kteří mu například poradí s výběrem nejvhodnějšího materiálu nebo v případě nejasností vysvětlí celý proces online nakupování. Užitečnou a na internetu neobvyklou službou je výpočet spotřeby materiálu, kdy je na základě projektu zákazníkovi zdarma spočítáno množství potřebného materiálu.

 

Zaplatit zboží z obchodu Levnastavba.cz lze hotově, bankovním převodem, online eBankou, platební kartou nebo na splátky, a to i bez nutnosti návštěvy kamenné provozovny.

   
24.05.2005 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Evalota [*]

  Ježíš,že my jsme nestavěli o deset let později a přes internet !

  superkarma: 0 24.05.2005, 14:28:27
 2. avatar
  [3] Kekka [*]

  Díky za tip, stavění právě s manželem řešíme, takže každá rada dobrá.

  superkarma: 0 24.05.2005, 10:35:13
 3. avatar
  [2] Acinka [*]

  dík za odkaz - budeme stavět, takže se to bude hodit a u ebanky máme účet

  superkarma: 0 24.05.2005, 08:57:29
 4. avatar
  [1] NANYNKA [*]

  díky za tento odkaz...pomůže, kuknu se...jsem totiž stavař!

  superkarma: 0 24.05.2005, 07:23:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme