Bulvár

Přes 80 % pultových výrobků v obchodech Tesco je od českých dodavatelů

Nejčastěji zákazníci Tesco nakupují u pultu čerstvé* uzeniny. Tendenci k nákupu předbalených a balených uzenin, sýrů i lahůdek mají mladí lidé.

Průzkumy ukazují, že pultový sortiment hraje pro spotřebitele při nakupování velmi důležitou roli. Obchody Tesco nabízí prostřednictvím pultového prodeje svým zákazníkům v závislosti na formátu obchodu více než 400 druhů uzenin, sýrů a lahůdek. Přes 80 procent produktů v pultovém sortimentu Tesco pochází od českých dodavatelů a v kategorii uzenin je domácích dodavatelů dokonce více než 90 procent. Čerstvost a kvalita jsou v této kategorii vždy na prvním místě.

Tesco

Zákaznické preference u pultového sortimentu

Společnost GfK Incoma zrealizovala pro Tesco spotřebitelský výzkum zaměřený na pultový sortiment. Z výsledků vyplynulo, že nejčastěji nakupovanou kategorií u pultů jsou čerstvé uzeniny, které si dvakrát až třikrát týdně zakoupí 62 % zákazníků. Z průzkumu dále vyšlo najevo, že zatímco čerstvé uzeniny upřednostňují především lidé v produktivním věku a z větších rodin, tak u mladších lidí je trend k nákupu předbalených a balených uzenin. Tento trend je stejný i v případě sýrů či lahůdek. Čerstvým sýrům dává přednost 53 % respondentů, a to lidé spíše starší a také lidé s vyššími příjmy. Více než polovina zákazníků neřeší způsob balení sýrů a uzenin u pultů, přičemž povoskovaný papír preferují vícečetné rodiny s dětmi, konkrétně 30 % z nich a pro 19 % je lepší balení do igelitového sáčku. Sýry předbalené prodejnou upřednostňují nakupující s nižšími příjmy a svobodní. Čerstvé lahůdky pak preferuje 75 % nakupujících.

Kvalita a čerstvost klíčovými prioritami

Tesco dbá na dodržování kvality a čerstvosti prodávaných výrobků, a to nejen z důvodů, že má jedny z nejpřísnějších hygienických a veterinárních předpisů, ale především proto, že svým zákazníkům chce nabídnout vždy ty nejkvalitnější potraviny. „Každý rok věnuje Tesco více než 80 miliónů korun na kontrolu kvality, především u vlastních značek Tesco a na vzdělávání dodavatelů v této oblasti. Zaměstnáváme také profesionální tým manažerů zodpovědných za kvalitu, kteří jsou zárukou vysoké úrovně dodržování standardů a předávání znalostí,“ uvádí Jana Vokálová, manažerka zodpovědná za kategorii uzenin a lahůdek Tesco. Tito zaměstnanci zajišťují několikastupňovou kontrolu kvality a zároveň pravidelnou kontrolu čerstvosti zboží na prodejnách. Kontroly začínají již před zařazením výrobku do sortimentu, kontrolou u dodavatele, jeho zázemí, zdrojových surovin a technologických procesů. Každý výrobek musí vyhovovat platné legislativě a splňovat technické specifikace, které odpovídají interním předpisům. Tyto specifikace pak musí výrobce dodržovat po celou dobu dodávání zboží do obchodů Tesco.

Výběr dodavatelů

Velký důraz klade Tesco na podporu lokálních dodavatelů. Tento postoj vyplývá z dlouhodobých průzkumů zákaznických preferencí, podle kterých zákazník vždy vítá možnost nakoupit zboží od místních výrobců. „Z těchto průzkumů například víme, že až 40 % zákazníků považuje za důležité mít možnost koupit si český výrobek. Největší zájem o lokální produkci pak mají zákazníci mezi 30 až 59 lety,“ dodává Jana Vokálová. Rozhodujícím kritériem pro výběr nového dodavatele je nabídka jeho sortimentu a kvalita nabízených výrobků za odpovídající ceny. Dalším hlediskem pro zařazení nového zboží je také historie a tradice potenciálního dodavatele a rovněž ocenění, která nový výrobek získal v rámci různých soutěží.

Každý dodavatel pultového zboží a privátních značek prochází auditem Tesco, který je zaměřen především na bezpečnost potravin a zhruba jedenkrát ročně se kontrola opakuje. Při výběru dodavatele je klíčovým parametrem prodej sortimentu atraktivního pro zákazníky, který je dodáván v konzistentní kvalitě. Nutným požadavkem je také absolutní spolehlivost v oblasti dodávek a v neposlední řadě oboustranná chuť spolupracovat.

Zákaznické testování ve Studiu chuti

Cílem společnosti Tesco je nabídnout spotřebitelům výrobky, které jim chutnají, které si sami žádají, a to v prvotřídní kvalitě. Před uvedením na trh proto novinky procházejí testováním ve Studiu chuti, kde přibližně sto zákazníků anonymně porovnává každý vybraný produkt. Ročně se otestuje kolem 350 výrobků a zákazníci se tak sami podílejí na tom, jaké výrobky budou zařazeny do sortimentu. Kromě testování u zákazníků je také většina nebaleného sortimentu podrobena laboratorním testům.

Co chutná českému zákazníkovi?

V pultovém sortimentu zaznamenává Tesco vzrůstající zájem o výrobky z drůbežího masa. Poptávka roste také po výrobcích z ryb a různých specialitách jako jsou olivy a antipasti (italské předkrmy). Příklon ke zdravému životnímu stylu je znát i u salátů, kdy zákazníci více preferují salátové výrobky bez majonézy. „Tesco vychází svým zákazníkům vstříc a pultový sortiment průběžně obměňujeme; u uzenin je to kolem deseti výrobků za rok,“ upřesňuje Jana Vokálová. Výběr pultového zboží je také ovlivněn sezónou. Od října je tak například v prodeji vařená výroba tj. jitrnice, jelita, tlačenky, aspiky a huspeniny a počínaje Velikonocemi startuje prodej specialit na gril.

*čerstvé – v textu označuje nepředbalené výrobky sortimentu pultového prodeje

Tesco

Více informací najdete na stránkách www.itesco.cz

   
02.11.2012 - Společnost - autor: Komerční článek

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [57] kobližka [*]

  gerda — #55 Klidně,jsem v důchodu Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 08.11.2012, 20:07:24
 2. [56] Evuš [*]

  Ráda v Tescu nakupuji a tato informace mě potěšila. České výrobky jsou české výrobky, fandím jim a dávám přednost před ostatními

  superkarma: 0 08.11.2012, 17:21:11
 3. avatar
  [55] gerda [*]

  kobližka — #53 tos mě po ránu pobavilaSml52 - ty by sis troufla na svého chlebodárce?!Sml30

  1. na komentář reaguje kobližka — #57
  superkarma: 0 06.11.2012, 05:44:45
 4. avatar
  [54] tajnostii [*]

  Tesco u nás nemámeSml23

  superkarma: 0 05.11.2012, 21:29:23
 5. avatar
  [53] kobližka [*]

  dadma — #52 Netvrdím,že prodavačky to mají lehké,někdy je musím obdivovat,ale proč být nepříjemná na zákazníka?Ať jsou nepříjemné na zaměstnavatele....

  1. na komentář reaguje gerda — #55
  superkarma: 1 05.11.2012, 11:30:31
 6. [52] dadma [*]

  kobližka — #47 Ceny nesouhlasí to je pravda.Někdy tam nejsou vůbec.A prodavaček málo.Holky to mají těžký lítají jak hadr na holi,ale nerozpůlí se.Chvíli vybalují zboží ,pak zase letí na kasu.Prostě musí za pár korun udělat práci za dva.Když jezdíme do Německa ,tak tam je prodavaček, že o ně člověk zakopává.Tam by si řetězce nedovolily to co u nás.

  1. na komentář reaguje kobližka — #53
  superkarma: 0 04.11.2012, 23:58:28
 7. [51] dadma [*]

  Do Tesca nechodím je tam za prvé binec a za druhé draho.Když chci kupovat draho ,tak raději zajedu do Globusu.Tam je aspoň čisto a dost zboží.Do Penny chodím denně máme ho vedle domu.Taky nic moc uspořádané,ale je to trochu levnější a v akci mají dost věcí i když zase někdy nejsou,což se v Globusu nestane.Co je v letátu je v obchodě.Do Kauflandu chodím jednou týdně, ale již to není co to bývalo.A všude se již zdražuje.A je to o několik korun.Některé věci nakupuji v Lidlu.Tam nemají takový šunty, pro východní Evropu,prodávají ty samé věci co v Německu či Rakousku.Raději občas zajedeme do německého Kauflandu.Mají tam úplně jiné zboží.To jsme tedy dopadli.Když sledujete Peklo na talíři a nebo si pročtu d-Test,tak bych raději nejedla a nepila nic.Samý šméčka.

  superkarma: 0 04.11.2012, 23:53:39
 8. avatar
  [50] gerda [*]

  Makova_panenka — #36 mně už nic blbé nepřijde. Poté, co se mi rozpadly z Kauflandu boty na doma, jsem si prozíravě schovala účet od letních sandálů. Rozlepily se, potvory, ani ne za dva měsíce. Přitom se v nich výborně chodilo, na klínku byly. Na informacích bez řečí vrátili peníze, i když jsem je reklamovala s ustřiženými pásky kolem kotníků, udělala jsem z nich nazouvákySml30 - ale to jsem nereklamovala, takže to bylo v pohodě. 249 korun na chodníku nenajdu.Sml80

  superkarma: 0 04.11.2012, 18:18:37
 9. avatar
  [49] gerda [*]

  kobližka — #47 u nás mají děsný binec v zelenině, minule jsem ji tryskem prošla, abych unikla tomu zápachu. Je to smutné, pracovníci jsou mizerně placení, tak se snaží podle toho. Ale v Penny je zboží, pro které mi stojí za to tam zajet. Třeba wc papír GrandFinale economy, za ty peníze je dobrá kvalita, anebo houbové hadříky na mytí nádobí - myslím, že stojí cca 11 korun a vůbec nežmolkují.

  superkarma: 1 04.11.2012, 18:15:41
 10. [48] Saritka [*]

  U nás Tesko není, jen Penny.Sml23

  superkarma: 0 04.11.2012, 12:50:21
 11. avatar
  [47] kobližka [*]

  blesksoft — #45 No,Penny je snad nejhorší ze všech potravinových řetězců.Chodím tam jen pro pamlsky pro čubinku.Zrovna v pátek a jelikož měli i docela pěkné banány,vzala jsem je.Pokladní mi je účtovala 2X,byla mírně rozladěná,že musí dělat storno a u pokladny je fronta....ceny jim nesouhlasí s tím,co markuje pokladna co je na cedulce u zboží.Prostě bordel.Všude hromady krabic,prodavačky nepříjemné,skoro se jich "bojím" Sml32....

  1. na komentář reaguje gerda — #49
  2. na komentář reaguje dadma — #52
  superkarma: 0 04.11.2012, 12:36:24
 12. avatar
  [46] LudPa [*]

  Tesco u nás máme, ale mě nějak nenadchlo.Ani cenama a ani zbožím.

  superkarma: 0 04.11.2012, 12:32:59
 13. avatar
  [45] blesksoft [*]

  hubajda — #43 my máme dvě Penny v jednom městě a jedno horší než druhé - špína, zboží staré , shnilé, rohlíky namíchané

  1. na komentář reaguje kobližka — #47
  superkarma: 0 04.11.2012, 12:24:59
 14. avatar
  [44] margot [*]

  Makova_panenka — #36 nj - s těmi reklamacemi v Kaufu můžu potvrdit - alespoň u nás - že jsou bezproblémové. z obchodů, které tu mívají taky promo, je v reklamacích výborné i Tchibo.

  gerda — #34 taky schovávám účty od každýho prdu.. ono se to nezdá, ale je toho hrozná hromada.. jednou za čas k tomu musím sednout a jak popelka třídit, na co už se záruka nevztahuje.. pořád se mi ta složka nafukuje..

  superkarma: 0 04.11.2012, 09:35:17
 15. avatar
  [43] hubajda [*]

  datura — #39 u nas je penny tez takove usmudlane a soukromej reznik tez tam je ale maso nic moc

  1. na komentář reaguje blesksoft — #45
  superkarma: 0 03.11.2012, 23:33:06
 16. avatar
  [42] hubajda [*]

  vmarta — #41 memu muzi take ne

  superkarma: 0 03.11.2012, 23:32:04
 17. avatar
  [41] vmarta [*]

  mně se Tesco  moc nelíbí...

  1. na komentář reaguje hubajda — #42
  superkarma: 1 03.11.2012, 23:19:29
 18. [40] Lydia001 [*]

  Tak to je dobré vědět!

  superkarma: 0 03.11.2012, 22:18:04
 19. avatar
  [39] datura [*]

  Tesco, aspoň to u nás mi připadá takové ušmudlané, nenakupujeme tam, jedině v Penny a tam má pultový prodej soukromý řezník, takže v poho. Sml58

  1. na komentář reaguje hubajda — #43
  superkarma: 0 03.11.2012, 18:50:07
 20. avatar
  [38] kapkamore [*]

  zboží si vždy pořádně prohlídnu a schovám účtenku...

  superkarma: 0 03.11.2012, 15:54:24
 21. avatar
  [37] hubajda [*]

  gerda — #34 tez schovavam uctenky

  superkarma: 0 03.11.2012, 11:52:36
 22. avatar
  [36] Makova_panenka [*]

  margot — #32 gerda — #34 mně to přišlo blbé, kvůli takové hovadině reklamovat (tohle si umí spravit fakt i takový šicí amatér jako já), i když mě to napadlo - kaz to je, i když úplně mrňavý Sml30 Jenže - trička už tam nejsou (že bych ho vyměnila za jiné) a líbí se mi, chci si ho nechat...takže mi tu straší na gauči, ať ho mám na očích a spravím to, hned jak najdu čas (znova), protože první pokus mi vyšel nějak nakřivo (i proto jsem se vztekla)...ale tak, jsou to malé věci...ale účet mám taky Sml30

  Jinak co se týče reklamace, byla jsem mile překvapená v Kaufu - vraceli jsme rychlovarnou konvici, taky prkotina, ale docela otravná, nešlo otevřít víko konvice tím tlačítkem, ale muselo se použít mírné násilí, aby se to dalo otevřít (což kromě toho, že se musela vynaložit síla zvyšovalo i riziko odlomení). Nachystala jsem ji, že ji vezmeme reklamovat a po nějaké době, před ochodem z domu jsem zkusila, jen tak pro jistotu, jestli to nefunguje - a úplně hladce se otevřela, potvoraSml52 To bych tam byla za blbečka u těch reklamací. Ale usoudili jsme, že to je teplem (nevím, jaký mechanismus to víčko držel, nic jsme nenašli, co by bránilo otvírání). Konvice se vrátila na místo do kuchyně, ale po prvním použití zas stejný problém, tak tam přítel šel (já neměla čas a stejně to je jistější poslat chlapa) a paní se prý sice netvářila (prý proč to chceme otvírat PO nalítí a ohřátí vody) - logicky to nezní, jenže ono to otevřít nešlo několik hodin po použití (a vlastně, když nad tím tak přemýšlím, tak v té kuchyni nešla otevřít nikdy ani po celé noci nepoužívání, tak kdoví, v čem byl problém), ale přítel na to odvětil, jestli by si ona koupila něco, co nefunguje a bylo hotovo Sml52 a vrátili peníze, což oceňuju, protože čekat měsíc na vyřízení, domáhat se vrácení konvice (staré nefunkční) nebo peněz nebo opravené staré konvice, nebo vyměněné nové - to by se mi fakt nechtělo (a že s takovýmhle jednáním zkušenost mám...)

  1. na komentář reaguje margot — #44
  2. na komentář reaguje gerda — #50
  superkarma: 0 02.11.2012, 23:45:39
 23. avatar
  [35] ladouch [*]

  U nás Tesco není a do nejbližšího je moc daleko.Sml58

  superkarma: 0 02.11.2012, 20:54:40
 24. avatar
  [34] gerda [*]

  Makova_panenka — #31 jestli sis nechala účet, vrať jim to. Na informacích ti vyplatí peníze, Tesco nemá rádo rozruch kolem svého zboží. Já se naučila všechny účtenky od takového zboží schovávat, dokonce i od papučí na doma od Vietnamců. Vyplatí se mi to - třeba ty nazouváky se mi za týden rozpadly (zdravotní, s akupresurními hroty) a peníze mi dal bez řečí a okamžitě zpátky. Když se posečítá za celý rok, co člověk špatně koupí a nereklamuje, docela to leze do peněz.

  1. na komentář reaguje Makova_panenka — #36
  2. na komentář reaguje hubajda — #37
  3. na komentář reaguje margot — #44
  superkarma: 0 02.11.2012, 14:57:43
 25. [33] PEPI11 [*]

  Já nakupuji u nás na vesnici běžné potraviny, jako mouku, mléko,chleba...a do Tesca jezdím asi 10 km jednou týdně. Hlavně tam nakupuji ovoce, zeleninu, kávu, jogurty - takové zboží u nás není moc na výběr, a také je dražší. Tam se také ráda projdu mezi oblečením, občas si něco vyberu za dobré ceny A taky se rozhlídnu v těch buticích kolem , ale tam je většinou všechno pro mladé, a malé velikosti, No beru to jako výlet mezi lidi.Sml24

  superkarma: 0 02.11.2012, 14:28:35
 26. avatar
  [32] margot [*]

  Makova_panenka — #31 hrnec tedy od nich nemám, ale nože roky a jsem spokojená.Sml67 oblečení tam jednou za uherák koupím, když je zajímavá sleva a spíš pro malou, některé věci jsou i hezké. co to párající se triko zkusit reklamovat? mě by to taky prudilo spravovat..

  1. na komentář reaguje Makova_panenka — #36
  superkarma: 0 02.11.2012, 12:31:04
 27. avatar
  [31] Makova_panenka [*]

  margot — #19 taky máme nůž (ten se mi zdá dobrý, krájí dobře, ale srovnání s jinými noži nemám) a hrnec, ale ten teda tak skvělý není, už jsou na něm flíčky dole, jakoby od vaření, tak nevím, jestli to neškodí zdraví nebo je to jen záležitost estetiky Sml30 ale za plnou cenu, pokud je opravdu taková, jakou uvádí, bych ho nekoupila a myslím, že ani nedosahuje stejné kvality, jaké by odpovídala cena. Jinak v tescu nakupuju jen někdy, podle akcí a semtam oblečení, u toho se mi ceny zdají vpohodě (hlavně ve slevách Sml30), i když poslední tričko, co jse si přinesla před pár dny mi tady leží a čeká na zašití, protože se hnedka začlo párat - jasně, jde o blbost a dokážu si to relativně dobře spravit (šicí stroj nemám a ani neovládám), ale je to můj čas a navíc mě to dost otrávilo, nová věc a hnedka potřebuje opravu (a vypadat jako nové už nebude nikdy, protože až taková super švdlenka nejsem...)

  1. na komentář reaguje margot — #32
  2. na komentář reaguje gerda — #34
  superkarma: 0 02.11.2012, 12:25:32

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [30] doginka [*]

  doginka — #29 fuj -vidět

  superkarma: 0 02.11.2012, 11:40:28
 2. [29] doginka [*]

  Do tesca jezdíme. U nás je děsnej Coop a albert.Tam lidi moc nechodí a u obslužného pultu jde vydět okoralost

  1. na komentář reaguje doginka — #30
  superkarma: 0 02.11.2012, 11:39:47
 3. [28] evamagdalena [*]

  Do Tesca bych šla nakupovat jen v ohrožení života. Je to nejdražší market,který nabízí k prodeji neskutečné šunty.Sml68Sml68Sml68

  superkarma: 1 02.11.2012, 11:27:20
 4. avatar
  [27] gerda [*]

  magic11 — #26 hele, pokud s tebou půjde svědek, že ty řízky jsi tam kupovala, účtenku nepotřebuješ. Ale chce to nervy.Sml57

  superkarma: 0 02.11.2012, 11:00:40
 5. [26] magic11 [*]

  martasko — #11 taky jsem si naběhla s kuřecími řízky, bohužel jsem někam zahodila účtenku, tak mi nezbylo, než je vrhnout do popelnice, místo paní vedoucí na hlavu Sml80

  1. na komentář reaguje gerda — #27
  superkarma: 0 02.11.2012, 10:36:50
 6. [25] anina4 [*]

  taky nemáme po ruce Tesco,nakupujem tam málokdy

  superkarma: 0 02.11.2012, 10:13:26
 7. avatar
  [24] Makynka [*]

  Tak do Tesca nechodíme Sml23 Maximálně občas na výprodej dětského oblečení, jinak ne. Vždycky si tam naběhneme, dlouhé fronty a špatně oceněné zboží, takže pak skončíme na reklamacích.

  superkarma: 0 02.11.2012, 10:06:58
 8. avatar
  [23] gerda [*]

  a navíc se třeba do našeho Tesca musí jít dlouho pasáží plnou butiků, což mi vadí taky. Abych si koupila potraviny, nepotřebuju k tomu vykonávat pochoďák.Sml15

  superkarma: 0 02.11.2012, 09:54:09
 9. [22] jithule [*]

  do Tesca jezdím 2 x do roka

  superkarma: 0 02.11.2012, 09:51:14
 10. avatar
  [21] Hanula [*]

  Sml16do Tesca chodím nakupovat 1x týdně pro větší nákup - jsou tam i akční ceny, které se vyplatí

  superkarma: 0 02.11.2012, 09:40:01
 11. avatar
  [20] gerda [*]

  Tesco nemám ráda. Není tam takový pořádek, na jaký jsem zvyklá z jiných marketů, nelíbí se mi fronty u pokladen a hodně podražilo (kde ne, že jo). Pokud sleduju Potraviny na pranýři, tak Tesco se tam objevuje poměrně často.

  superkarma: 1 02.11.2012, 09:38:24
 12. avatar
  [19] margot [*]

  co u nás otevřeli Kauf, už naštěstí do Tesca jezdit nemusím. krám ošklivý, fronty, zboží v úseku uzenin a ovo/zeleniny leckdy na pokraji smrti.. ani zboží v akci nemají zajímavé, aby to stálo za to tam zajet. věrnostní program nic moc.. ale ten nůž zn. Thomas a prkénko mám doma, značka je to dobrá - jen ho mám z dřívější akce odjinud.

  1. na komentář reaguje Makova_panenka — #31
  superkarma: 0 02.11.2012, 09:34:27
 13. [18] Roland [*]

  Do Tesca moc nejezdím, mám to z ruky.

  superkarma: 0 02.11.2012, 09:22:57
 14. avatar
  [17] saruz [*]

  Občas v Tescu nakupuji, ale hlavně využívám levnější obchody.

  superkarma: 1 02.11.2012, 09:14:23
 15. avatar
  [16] black.bird.third [*]

  Do Tesca nejezdíme. Je, v porovnání s ostatními řetězci, dražší. A nenalákají mě ani na nějakou věrnostní kartu či akce typu: nakup za tisíce a potom si můžeš koupit nůž "jen" za 250,-Kč (příklad, konkrétní částky nevím a ani mě to nezajímá).

  superkarma: 0 02.11.2012, 08:46:13
 16. avatar
  [15] Judo [*]

  Tesco mám nejblíž,často tam nakupuji.

  superkarma: 0 02.11.2012, 08:38:00
 17. avatar
  [14] carmi [*]

  magic11 — #10 No, to je drsný video!

  superkarma: 0 02.11.2012, 08:22:35
 18. avatar
  [13] xx-b [*]

  tesco u nás máme a nakupuji tam dost často Sml22

  superkarma: 0 02.11.2012, 08:00:10
 19. avatar
  [12] Žofie [*]

  Mám ráda Kauf Sml22

  superkarma: 0 02.11.2012, 07:54:47
 20. [11] martasko [*]

  české výrobky seženu i v jiných marketech. Poté, co jsem si nedávno koupila v Tescu kuře a za 2 dny bylo kaput, ikdyž mělo ještě pár dní vydržet, jsem se zařekla, že v TESCU už mě nikdo nikdy neuvidí!Sml31 U nás uzenina strašná, kuře mě dorazilo a když je pak z 10 otevřena jedna pokladna, na kterou se stojí fronta 45 minut, tak to s 2 malými dětmi opravdu nejde. Takže radši Kauf, Coop nebo Billa Sml22

  1. na komentář reaguje magic11 — #26
  superkarma: 0 02.11.2012, 07:46:28
 21. [10] magic11 [*]

  U nás je tesco hrozné, hlavně co se uzenin a masa týče, takže do tesca jdu jen vyjímečně, ale vím že je to i prodejna od prodejny. V posledním peklu na talíři vysoce ocenili jeho privátní značku vepřové konzervy - bylo v ní až 20% vepřového masa (asi jako v tesco kečupu rajčat - 4%) Sml15Sml68

  http://www.stream.cz/peklonataliri/769554-peklo-na-taliri-veprove-konzervy

  1. na komentář reaguje carmi — #14
  superkarma: 1 02.11.2012, 07:39:17
 22. avatar
  [9] lenig [*]

  ..NEJEZDÍME,

  superkarma: 0 02.11.2012, 07:08:07
 23. avatar
  [8] lenig [*]

  to je zajímavé, když právě Tesco je téměř denně v televizi jako průšvihové, má prošlé a staré, ohnilé  potraviny...

  Do Tesca VŮBEC

  superkarma: 0 02.11.2012, 07:07:41
 24. [7] step1 [*]

  Kytinkak — #5 Já mám taky raději Kauf, ale nenakupuji tam u pultu. Uzeniny a krájené sýry mi v Tescu připadají čerstvější.

  superkarma: 0 02.11.2012, 06:57:35
 25. avatar
  [6] tajnostii [*]

  V Tescu nenakupujiSml23je daleko

  superkarma: 0 02.11.2012, 06:54:08
 26. avatar
  [5] Kytinkak [*]

  Tesco mám při cestě, ale mám radši Kauf

  1. na komentář reaguje step1 — #7
  superkarma: 1 02.11.2012, 06:40:00
 27. [4] lidicka [*]

  V tescu nakupuji  1x týdně jezdíme na velký nákupSml22

  superkarma: 0 02.11.2012, 05:59:46
 28. avatar
  [3] ekleinovka [*]

  V Tescu nakupuju,protože ho mám při cestě domů

  superkarma: 0 02.11.2012, 05:32:54
 29. [2] Trefa [*]

  Trefa:i ja kdyz jedu do mesta rada nakupuji v Tescu.je dobre ze je hodne vyrobku z ceska.nasi zakaznici si to prejou.kdyz se vyrobky nase budou prodavat,lide budou mit praci.a budou si moci vydelat penize.

  superkarma: 0 02.11.2012, 05:03:58
 30. avatar
  [1] Jindriska8 [*]

  Nejčastěji nakupuji v Tescu české jogurty.Sml22

  superkarma: 0 02.11.2012, 01:06:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme