.

Přenosný DVD přehrávač – ideální dárek pro děti

Dárky

Přenosný DVD přehrávač – ideální dárek pro děti

Sledují vaše děti rády filmy? Nudí se nebo zlobí vaše děti v autě při dlouhých cestách? Nebo jim chcete večer na chalupě či dovolené pustit jejich oblíbený film? Pořiďte jim přenosný DVD přehrávač, který je ideálním dárkem. Největší výběr přenosných přehrávačů najdete u značky Hyundai a Gogen.

hyundai

Pohádky, filmy, seriály, muzika, fotky na DVD nebo flash disku a televizní pořady vždy po ruce?

To vše získáte díky přenosným DVD přehrávačům, které vám zprostředkují multimediální zábavu kdekoli a kdykoli. Přenosné DVD přehrávače přehrávají obvyklá média CD i DVD, dokážou ale i číst USB flash disky a paměťové karty. Z těchto datových médií pak mohou přehrát multimediální formáty AVI, DivX, XviD, JPG a MP3.

Přenosný DVD přehrávač vy i vaše děti opravdu nejvíce oceníte v autě. Přehrávače Hyundai a Gogen dětem díky variabilnosti praktické brašny připevníte na zadní část opěrky předního sedadla. Většina těchto přenosných DVD přehrávačů je vybavena otočným a sklopným displejem, kdy pak k manipulaci s přístrojem využijete dálkového ovladače. Pokud k DVD připojíte sluchátka, dítě může nerušeně sledovat svůj film a vás při řízení nebude rušit zvuk přehrávaného filmu. V příslušenství DVD přehrávače je samozřejmě praktický kabel pro použití v autě pro zapojení do 12 V zásuvky, ideální na delší cesty.

Pokud jedete na delší pobyt a nechcete promeškat pokračování seriálu, oblíbený pořad nebo film, pomůže vám také přenosný DVD přehrávač. Vyberte takový, který bude mít

DVB-T tuner pro příjem digitálního televizního vysílání a váš přehrávač vám poslouží také jako přenosný televizor. Z důvodu bezpečnosti však nemůžete sledovat digitální televizi v automobilu.

hyundai

Prožili jste den plný zážitků, které si chcete večer připomenout prohlédnutím nově pořízených fotek? Není problém! Jen vytáhněte svoji SD kartu z fotoaparátu a vložte ji do vstupu v přenosném DVD přehrávači. Můžete si tak pořízené fotografie prohlédnout s spolu s ostatními na větší obrazovce. Přenosné DVD přehrávače Hyundai a Gogen umí přehrávat také hudební soubory v MP3, buď na CD nebo DVD nebo uložené na flash disku.

A když jste mimo civilizaci? Přenosné DVD přehrávače Hyundai i Gogen hrají zhruba 2 hodiny bez připojení do elektrické sítě.

Značka Gogen nabízí barevné přenosné přehrávače, které umí vše, co jsme již zmiňovali, ale navíc na nich můžete hrát i hry. Součástí přehrávačů jsou dva gamepady, barevná sluchátka a zdarma 2 GB SD karta plná her.  

Náš tip!

hyundai

Vyzkoušejte přenosný DVD přehrávač Hyundai s DVB-T PDP 10809 s úhlopříčkou neuvěřitelných 26 cm s DVB-T tunerem.  Přehraje hudbu, fotky, filmy, i vaše oblíbené televizní pořady, a to ve vysokém rozlišení.

Nebo přenosný DVD přehrávač GoGEN PDXG 972 s DVB-T tunerem pro příjem digitálního televizního vysílání s úhlopříčkou 23 cm a dvěma gamepady pro hraní her.

Vybírat ale můžete z mnoha modelů přehrávačů značky Hyundai nebo GoGEN, které se liší velikostí úhlopříčky, vybaveností a cenu.

Více informací naleznete na www.hyundai-electronics.cz a www.gogen.cz

   
17.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme