Zdraví

Přemýšlíte o laserové operaci? Ve čtvrtek 9. 1. můžete jít na vyšetření očí zdarma a dále získat 10 000 slevu na operaci

Přemýšlíte o laserové operaci očí? Pak máme pro vás dobrý tip na Centrum laserové chirurgie oka OFTUM. Pokud si vytisknete slevový kupon a objednáte se na této klinice, máte možnost jít tento čtvrtek na vyšetření zdarma! Kupon najdete TADY.

Dále kromě vyšetření, které je tento čtvrtek, můžete díky slevovému kuponu získat slevu 10 000 Kč na laserovou operaci očí.

oko

Tato nová klinika disponuje nejmodernější švýcarskou technologií – jako jediné pracoviště v České republice operuje nejdokonalejší metodou laserové korekce dioptrických chyb současnosti: Jednak excimerovým laserem Wavelight EX500 Excimer Laser od firmy Alcon, který je vůbec první a jediný v ČR, dále pak femtosekundovým laserem Femto LDV Crystal Line od firmy Ziemer.

Na rozdíl od klasické laserové operace očí není při tomto zákroku potřeba používat skalpel, operace trvá jen několik minut, je zcela bezbolestná. Zrak se vám zpravidla vrátí do několika minut, už večer si přečtete další kapitolu napínavého románu a druhý den můžete jít do práce.

Špičkoví lékaři v OFTUM dokážou operovat krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus a pomohou i klientům, kteří dosud nemohli laserový zákrok absolvovat, například při plusových dioptriích.

Centra laserové chirurgie oka OFTUM jsou vedena špičkovými lékaři v čele s profesory oftalmologie prof. MUDr. Tomášem Juhásem a prof. MUDr. Petrem Strmeněm, CSc. Na Slovensku OFTUM působí již od roku 1995 v Bratislavě, Banské Bystrici a v Košicích.

OFTUM v kostce:

BEZPEČNOST Zákrok trvá jen několik minut. Doba, po kterou je laser v kontaktu s okem, je naprosto minimální.

KOMFORT Hlava pacienta se během zákroku nefixuje, pacient necítí žádnou bolest ani při operaci, ani po ní.

ŽÁDNÉ KOMPLIKACE Energie laseru Z-LASIK Crystal plus je přibližně 100krát nižší než u jiných laserů. Je tak vůči rohovce oka mnohem šetrnější, a díky tomu je možné předejít následným komplikacím.

OKAMŽITÝ EFEKT Pacienti zpravidla vidí během několika minut.

V PRAZE NAJDETE OFTUM NA ADRESE:

Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4

oftum

   
07.01.2014 - Oči - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Lukaško [*]

  Dobrý den já mám velmi dobrou zkušenost s brněnskou klinikou Gemini. Všechno probíhá standartě a když jsem měla strach, tak jsem se zeptala a oni mi na mé otázky odpověděli bez problému… jinak něco se o zakroku mužeš dozvědět i přimo z jejich stránek www.gemini.cz

  superkarma: 0 15.11.2015, 18:53:58
 2. [3] Danka05 [*]

  Přesně vim o čem mluviš tak jsem ráda že jsem do toho šla a myslim že i ja jsem do toho měla jit daleko dřiv

  superkarma: 0 27.10.2015, 11:49:44
 3. [2] Majak88 [*]

  Ahoj já jsem byl na operaci je to zhruba rok.Je mi 31 a byl jsem v Brně v Gemini-gemini.cz,a musím říct,že to bylo dobré rozhodnutí.Vidím jako dříve barvy jsou zas syté a poznam člověka na 100 metru o tom se mi předtím mohlo jen zdát.Před tím sem nepoznával lidi ani na 10metrů.Jen chce dodržovat rady lékařů,marodit,a nechvátat do práce a být trpělivý

  superkarma: 0 22.10.2015, 21:15:54
 4. [1] lidicka [*]

  Laserovou operaci očí - šedého zákalu jsem absolvovala před - no na jaře to budou už 3 roky. Je to pohodička i dioptrie se mi snížily z -7,5 na -2,0.Sml59Sml22

  superkarma: 0 07.01.2014, 05:56:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme