Cestování

Přemýšlíte, jak originálně oslavit svátek zamilovaných? Inspirujte se romantickými pobyty

Svatý Valentýn se blíží. Část zamilovaných demonstruje svou lásku větším či menším darem. Mezi Čechy vedou květiny, drobný šperk nebo romantická večeře. Oslavou svátku zamilovaných, na kterou nezapomenete, jsou romantické pobyty. Víkend na Šumavě, rozmazlovací wellness pobyt nebo let balonem - i to najdete v nabídce českých hotelů.

valentýn

Kromě romantické večeře si na Valentýna můžete dopřát i víkendový romantický pobyt.

Na začátku února se v nabídkách hotelů objevují romantické programy s balíčky služeb přímo pro dvojice. Od těch levnějších, jejichž cena začíná jen těsně nad hranicí ceny večeře v luxusní restauraci, až po pobyty s kompletním wellness programem, čtyřchodovou večeří, donáškou jídla až na pokoj nebo privátní vířivkou.
Samozřejmostí je hned po příjezdu na pokoji připravený sekt, ovoce nebo čokoládové pralinky. A i naprosto běžný pobyt pak můžete oživit nějakou netradiční aktivitou - ať už je to odpočinková medová masáž, výlet v kočáře nebo už zmiňovaný lehce adrenalinový let balonem. Inspirovat se můžete v následujícím stručném přehledu toho, co (nejen) na svátek zamilovaných chystají pro páry české hotely.

valentýn

Svátek zamilovaných slaví asi 40 % Čechů nejčastěji večeří v restauraci.

Víkend v čokoládě

Pobyty zahalené do vůně čokolády jsou v poslední době asi tím nejoblíbenějším a nejžádanějším. Čokolády se můžete během dvou dnů „dotknout" jen zlehka díky masáži, nebo naopak prožít všechny koupele, zábaly a masáže v čokoládovém vydání. Personál, dobře si vědomý afrodiziakálních účinků čokolády, nešetří ani s čokoládovými pralinkami

Romantika o čtyřech chodech

Večeře při svíčkách je romantickou klasikou, která se neomrzí. K valentýnskému pobytu ji letos přibalí téměř každý hotel. Zatímco po běžné večeři v restauraci zamíříte domů a vrátíte se do reality, v hotelu se můžete přesunout do wellness centra, při pobytu na horách pak třeba na sjezdovku na večerní lyžovačku, nebo přímo na pokoj. Personál se postará o to, aby vám nic nechybělo. Donášková služba je totiž běžnou součástí romantických balíčků pro dva a ráno si tak můžete dopřát i snídani do postele.

valentýn

Nechte se rozmazlovat a dopřejte si snídani do postele.

Valentýn v balonu nebo v kočáře

Jestli máte rádi trochu adrenalinu a váš partner nebo partnerka netrpí strachem z výšek, můžete si na hotelové recepci čtrnáctého února zajistit i nevšední zážitek v podobě letu balonem. Další možností jak strávit romantické chvíle je třeba pronájem kočáru taženého koňmi, který vás vyzvedne před hotelem a povozí po lázeňské kolonádě.

Nechte se rozmazlit

Během roku není lepší příležitost k tomu se pořádně rozmazlit než Valentýn. Hotely stále častěji disponují moderními wellness centry a vstup do nich k valentýnským pobytům přibalí zdarma nebo s výraznou slevou. Klienti si tak mohou dopřát třeba masáž lávovými kameny, levandulový, skořicový nebo medový zábal, uvolnit se v bazénu, využit saunu nebo vonné parní lázně. Velké oblibě se potom mezi dvojicemi těší možnost pronajmout si na půl hodinku vířivku jen pro sebe.

valentýn

Součástí valentýnských balíčků bývá i volný vstup do wellness centra.

Ne všichni ale chtějí slavit a demonstrovat pohodu ve vztahu „na povel" právě v polovině února. Hotely romantické pobyty nabízejí i v průběhu zbytku roku a o to větším překvapením pro partnera pak může víkend ve dvou být.

Tipy na romantické valentýnské pobyty

OREA HOTELS, největší český hotelový řetězec s více než 20 hotely v těch nejatraktivnějších lokalitách České republiky vybírá z nabídky hotelů a jejich speciálních valentýnských akcívalentýn

Víkend se sv. Valentýnem
Dva dny plné romantiky v moravských lázních Luhačovice. V OREA Hotelu Fontána na vás čekají masáže, rašelinové zábaly i romantické večeře za svitu svíček.

 

valentýnRomantická noc na Šumavě
Vydejte se do OREA Wellness Hotelu Horizont a užijte si romantiku při svíčkách nebo ve wellness centru - ať už v sauně, vířivce nebo vonných římských lázních. Na pokoji čeká i sekt, růže a ovoce.

 

valentýnValentýnské překvapení
Prožijte dvě romantické noci v OREA Hotelu Santon u Brněnské přehrady. Je možné zajistit i let baonem, privátní whirpool nebo odbornou masáž. Sekt a sladké překvapení jsou připraveny po příjezdu na pokoji.

 

valentýnTy & Já na sv. Valentýna
V mariánskolázeňském OREA Hotelu Bohemia vás čekají tři dny plné romantiky. Čtyřchodové menu při svíčkách, masáž, sauna pro dva, absolutní soukromí... to je jen krátký výčet toho, co si můžete dopřát.

   
18.01.2011 - Tipy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [11] besiktas [*]

  Ježíšek — #6 My si s přítelem užíváme doma ve vířivce každou volnou chvilku. I na Valentýna Sml67

  superkarma: 0 26.06.2012, 21:27:00
 2. [10] olinecka87 [*]

  Je to krásný, hned bych jela. Ale můj manžel je o 15let starší a bohužel takovýhle svátky mu jsou úplně putna! Sml13 Škoda!

  superkarma: 0 29.01.2011, 20:19:43
 3. avatar
  [9] Vetinari [*]

  Mně je jedno, kdy se nechám rozmazlovat ... klidně i na Valentýna Sml30 Hodně se vyplatí kupovat přes různé Slevomaty.

  superkarma: 0 28.01.2011, 12:35:45
 4. avatar
  [8] Vivian [*]

  já chci vyzkoušet partnerskou tantrickou masáž!Sml49

  superkarma: 0 27.01.2011, 07:47:23
 5. avatar
  [7] Kaylie [*]

  Kdykoliv ano, brala bych to, ale Valentýn je mi šumák.

  My se sneseme na nějaké rekreaci v každém čase, je jedno kterého svatého je...Sml30

  superkarma: 0 26.01.2011, 12:51:04
 6. [6] Ježíšek [*]

  Takovou oslavu bych si nechala líbit, ale ne zrovna na Valentýna. Tento svátek mi moc k srdci nepřirostl. Kdykoliv jindy ano.

  1. na komentář reaguje besiktas — #11
  superkarma: 0 23.01.2011, 14:12:13
 7. avatar
  [5] bonda [*]

  dispecerka — #4 Chlapům se to hodí, nechtějí slavit ani Valentýna, ani MDŽ, ani svátek matek, aby nemuseli nic kupovat, a odbydou to větou, že jsou to cizí svátky. Kdyby aspoň občas donesli nějaký dáreček jen tak, od srdce, tak to beru, ale většinu chlapů mého věku to nikdy nenapadne samo.

  superkarma: 0 22.01.2011, 15:57:17
 8. [4] dispecerka [*]

  Já bych slavila (slavím ráda a každý důvod je dobrý), ale manžel na to není. Tvrdí, že to tady přitáhli amíci. Sml58

  1. na komentář reaguje bonda — #5
  superkarma: 0 21.01.2011, 14:29:42
 9. [3] JJDDina [*]

  Ráda bych zašla s manželem někam na véču,ale ne z důvodu Valentýna,ale že od narození dcery jsme spolu nikde nebyli :)

  využijeme babičku :)

  superkarma: 0 21.01.2011, 13:53:49
 10. [2] Klára Křížová [*]

  Takové pobyty opravdu můžu Sml67

  superkarma: 0 18.01.2011, 18:33:52
 11. [1] lidicka [*]

  Valentýna neslavíme.... Sml16

  superkarma: 0 18.01.2011, 06:38:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme