V našich článcích jste mohli dozvědět více o produktech prémiové řady SCHNEIDER Selection. My jsme měly v redakci možnost tyto produkty otestovat, jak to dopadlo?

Schneider

Jitka:

Testování produktů značky Schneider Selection byla velmi příjemná záležitost pro celou naší rodinu.

Musíme pochválit, a to nejen jednoznačně jasný čitelný obal s uvedením všech podstatných informací i s procentuálním podílem masa!

Při otevření Snídaňové slaniny se sbíhaly sliny, jak voněla …a jak krásně vypadal, tak i chutnala. Hovězí šunka z kýty byla příjemnou změnou proti tradičním uzeninám a přidaný zelený pepř činil tuto pochoutku jemně pálivou. Šunka s chřestem byla pro mě absolutní novinkou a rozhodně doporučuji ochutnat. Pečená šunka, salám Goliath i klobásky chutnaly též. Značka Schneider Selection nezklamala.

Schneider

Vendula:

Z mnoha produktů, které jsem mohla z balíčku Schneider Selection vyzkoušet, mě rozhodně nejvíc zaujala 80% Šunka s chřestem. Neuvěřitelně voňavá a chutná šunka voněla po bílém chřestu, který ji ozvláštnil a katapultoval úplně do jiných výšin. Od testování jsme si ji domů koupili již několikrát. Šunce na paty šlapala Snídaňová slanina. Představte si vysmažený voňavý křupavý plátek…Krása. Do top trojky se dostala i Hovězí šunka z kýty. Jejím plusem byla jemná chuť a také to, že nebyla přesolená.  

Klára:

Vše z balíčku Schneider Selection bylo skvělé. Při nákupu uzenin si vybírám produkty, které mají vysoké % masa a produkty Schneider tomu odpovídají a jsou výtečné.

slanina

Věra:

Tento balíček mi udělal velkou radost, hlavně šunky, které moje dcera miluje a já je často kupuji. Snažím se vždy vybrat kvalitní, protože nechci, aby moje dítě jedlo uzeniny s nízkým procentem masa a s náhražkami. Produkty Schneider jsou velmi dobré, poctivé a kvalitní.

Značka SCHNEIDER a její prémiová řada Selection

Produkty jsou vyráběny s důrazem na vysoký obsah masa, suroviny jsou pečlivě vybírány osvědčeným plzeňským uzenářem! Všechny výrobky prémiové řady SCHNEIDER Selection jsou vyráběny podle vlastních receptur. Výsledná originální chuť vychází z perfektní přípravy vybraných kombinací kvalitního masa a koření, důležité je také přesná doba dušení, uzení či sušení, teplota i vlhkost vzduchu. Všechny tyto faktory dělají ze SCHNEIDER Selection výjimečnou pochoutku, která potěší i nejnáročnějšího spotřebitele. S vybranými lahůdkami řady Selection zcela jednoduše vykouzlíte jedinečné okamžiky plné radosti pro vaše blízké, snadno proměníte každý všední den ve svátek chuti a potěšení. Více na http://www.jaknavelkeveci.cz/.

Reklama