„Nic nevydrží déle než první láska“. V říjnu vstoupí do českých kin romantický film s názvem Co s láskou. Knižní předlohou filmu je román od známého spisovatele bestsellerů, Nicholase Sparkse. Hlavním tématem děje je vztah bývalých spolužáků a milenců ze střední školy, kteří se po více než dvaceti letech znovu potkají.

Zjišťují, že ani jeden z nich nežil život, o jakém snil. Nyní je však čeká společný víkend a příležitost změnit dosavadní život je tak rázem na dosah ruky, ale všechno se přece děje z určitého důvodu… Film bude mít v českých kinech premiéru již 16. října 2014.

V roce 1984 byli Amanda a Dawson spolužáci na střední škole. Pocházeli z odlišných sociálních poměrů, navzdory tomu mezi nimi vznikla přímo osudová láska. Měšťacká společnost jim jí nedopřála a zklamaná Amanda odešla studovat na vysokou školu. Neviděli se celé čtvrtstoletí, dokud se nesetkali na pohřbu společného přítele Tucka, který jim poskytl útočiště v době, kdy museli svou lásku tajit. Ani jeden z nich nežil život, jaký si vysnil ... a ani jeden z nich nezapomněl na první lásku, která je navždy změnila. Všechny krásné i bolestivé vzpomínky najednou ožijí a bývalí milenci mají před sebou společný víkend. Je možné přepsat minulost? A je láska opravdu to nejcennější, co může člověk darovat?

kdkddd

Tento film tak je již několikátým v pořadí natočený podle knižní předlohy tohoto velmi oblíbeného autora.

kdndidd

 

Mezi jeho díla patří zfilmované knihy, jako je Vzkaz v láhvi, Milý Johne, Zápisník jedné lásky nebo Bezpečný přístav.

V hlavních rolích se objeví Michelle Monagham, Luce Bracey, James Marsden a Liana Liberato. Zrežíroval Michael Hoffman, který stojí spolu s Willem Fettersem za scénářem.

 

 

Oficiální trailer k filmu můžete shlédnout už dnes:

Zdroj: tisková zpráva

Reklama