Nudíte se s partnerem v posteli nebo máte chuť vyzkoušet něco nového, ale nevíte jak na to? Není takoví problém s tím něco udělat! Připravili jsme si pro vás několik erotických her, které okoření váš sexuální život a jen tak se vám nebude chtít odejít z postele.

Nevinné hrátky

AlbiPikantní partnerská hra! Erotická hra pro dvojice, ve které partneři vstoupí do světa vášně a fantazie. Oba partneři putují po herním plánu, kde na ně čekají zábavné a příjemné úkoly, jejichž erotický náboj se postupně zvyšuje. Dokážete dojít až do cíle? 150 úkolových karet Vám zajistí, aby byla každá hra jiná a mohli jste ji spolu hrát znovu a znovu. Na cestě k vrcholu získáváte za své úsilí zasloužené odměny, z nichž jednu si jako vítěz nebo vítězka budete moci vybrat přímo v cíli.

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/nevinne-hratky-pro-dva/

Kamapoker

AlbiVášnivý hazard! Oproti normální hře poker Vám KamaPoker nenabízí možnost vyhrát velké množství peněz, ale vzrušující erotické okamžiky plné vášně. Hra začíná svlékacím kolem, které je pouze začátkem Vašeho velkého erotického dobrodružství, které končí jedinečným potěšením v kole extáze. Takhle vzrušující ještě nikdy poker nebyl!

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/kamapoker/

Laškování

AlbiPartnerská hra. Laškování je erotická párty hra v originálním balení ve tvaru srdce, která je určená pro dvojice a odvážné párty. Obsahuje 200 pikantních úkolů, u kterých se rozhodně nikdo nudit nebude. Pro páry (pro 2 osoby od 18-ti let) Nevíte, čím oživit večery s partnerem/kou? Láká vás vyzkoušet něco nového? Buďte hraví a zahrajte si tuto erotickou hru, ve které se vítězi dostane náležité odměny... Na párty (pro 2-10 osob od 18-ti let) Pořádáte domácí párty a chcete to pořádně rozjet? Víte, co si vaši kamarádi tajně představují nebo jaké nosí spodní prádlo? Rozšiřte si své obzory! Laškování skrývá mnoho pikantních úkolů na párty. Kdo prohraje, bude muset splnit speciální úkol, u kterého se bude možná i červenat... Krabice ve tvaru srdce obsahuje: 185 oboustranných papírků s 250 pikantními úkoly a 120 odměnami tresty (vždy jedna polovina pro páry, druhá na párty), 15 prázdných papírků pro úkoly šité na míru, přesýpací hodiny, pinzetu na vybírání úkolů a pravidla v českém a slovenském jazyce.

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/laskovani/

Hříšná jenga

AlbiLechtivá hra pro dvojice. Zahrajte si tak trochu jinou hru jenga! Na každém dřevěném kameni této hříšné jengy se skrývá úkol, který budete muset splnit, nebo si odložit jednu část oblečení. Komu jenga spadne, bude muset ještě provést speciální úkol, na kterém se předem dohodnete (např. poskytnout erotickou masáž druhému hráči). Tak co, jste připraveni na netradiční hru s erotickým nábojem? Obsahuje 48 dřevěných kamenů s erotickými úkoly a pravidla hry v českém jazyce.

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/hrisna-jenga/

Kamasutra karty

AlbiInspirace z edice Červenání. S těmito kartami můžete hrát sice i normální karetní hry, ale možná vymyslíte i nějaké jiné. Na každé z 54 karet je nakreslena jiná sexuální poloha, takže vás karty budou zajisté inspirovat i k jiným hrám…

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/kamasutra-karty/

Minilaškování

Albi21 úkolů pro vášnivé páry. Darujte partnerovi/partnerce tento malý dárek, který bude vlastně dárkem i pro Vás.  Je na Vás, jak s Mini Laškováním naložíte: například si vždy večer vylosujte jednu inspiraci... Krabička ve tvaru srdce obsahuje 21 inspirací pro partnerský život.

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/minilaskovani/

Reklama