.

Překvapte maminku originálním dárkem! Dejte jí merci s osobním přáním!

Novinky

Překvapte maminku originálním dárkem! Dejte jí merci s osobním přáním!

Blíží se Den matek. Potěšte svou maminku originálním dárkem, který vám připomene krásné společné chvíle.

merci

Den matek je krásný svátek, který je rozšířen po celém světě. Oficiálně připadá den matek na druhou květnou neděli. V ČR je tento svátek ustanoven na 8. května, a začal se slavit roku 1923 a to díky propagátorce Alici Masarykové. Po druhé světové válce byl komunistickou garniturou trochu zneužit, právě k propagandistickým oslavám a byl přejmenován na MDŽ - Mezinárodní den žen. Po roce 1989 se opět začal slavit.

Překvapte maminku originálním dárkem!  Dejte jí  merci s osobním přáním!

Pokud chcete dát mamince k jejímu svátku něco osobitějšího zapojte se do této soutěže a vytvořte si individuální přední stranu balení merci s osobním poděkováním!

mercilogo

Vyberte si požadovaný design, který najdete na stránce www.storck.cz/merci-editor-cz, pomocí aplikace nahrajte fotografii a přidejte svůj krátký pozdrav. Pokud chcete balení merci s vlastní fotkou a vzkazem někomu věnovat, pak si jednoduše vytiskněte vámi vytvořenou přední stranu merci a vložte ji za ochrannou fólii merci Finest Selection. Má přesný rozměr, který bude za tuto folii pasovat. To je náš návod na originální dárek!

Pošlete vytvořené PDF s věnováním Merci (stáhnete ze stránek, kde jste věnování tvořila) na e-mail: soutez@zena-in.cz a získejte Merci.

merci upravené

   
06.05.2016 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] LudPa [*]

  Já naštěstí mám komu popřát, ikdyž už to vypadalo všelijak. O to více se na neděli těším. Jsme spolu každou chvíli, ale i tak si to užijeme.

  superkarma: 0 06.05.2016, 16:43:05
 2. [3] Rikina [*]

  Merci je poživatelné, a neurazila bych se, kdyby si potomek vzpomněl, i bez fotky Sml57 ale on si nevzpomene. Takové věci jdou mimo jeho vnímání. Sml80 No a moje máti čokoládu nejí, poněvadž je ve věku, kdy už to není dobré pro její zdraví. Tudíž musím vymyslet něco jiného.

  superkarma: 0 06.05.2016, 11:12:28
 3. [2] funnka [*]

  já už taky ne

  superkarma: 0 06.05.2016, 10:19:14
 4. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml15bohužel není už komu věnovat

  superkarma: 0 06.05.2016, 10:17:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Dětský pokoj - zařizování, rekonstrukce

Náš tip

Doporučujeme