Rodina

Překvapení v podobě Mimoňů a My Little Pony

Malí i velcí milovníci překvapení mají důvod k radosti. V oblíbených čokoládových vajíčkách Kinder Surprise jsou od poloviny července ukryty další dvě sběratelské série. Celkem bude možné sesbírat osm figurek bláznivých Mimoňů a osm figurek hrdinů animovaného seriálu My Little Pony.

Roztomilí žlutí Mimoni Kevin, Stuart a Bob se poprvé objevili v roce 2010 ve filmu Já, padouch a následně v roce 2013 v pokračování Já, padouch 2, v nichž se představili jako pomocníci zlosyna Grua. Na konci letošního června přišel i do českých kin nový film, který je věnován pouze Mimoňům a vypráví, jak ke svému padouchovi vlastně přišli.

mimon1mimo2

Speciální série figurek úzce souvisí právě s posledně jmenovaným filmem a tvoří ji celkem osm figurek Mimoňů v různých převlecích, ve kterých se objevují v úvodu nejnovějšího snímku. V Kinder Surprise tak lze najít Kevina piráta, Stuarta pračlověka nebo třeba Boba Napoleona.

My Little Pony je kanadsko-americký animovaný seriál, který vzniknul v roce 2010, historie seriálových hrdinů však sahá mnohem dál. Již na počátku 80. let vytvořila společnost Hasbro první sérii pestrobarevných poníků My Little Pony, které si zamilovaly především dívky. Od té doby slaví poníci s nadpřirozenými schopnostmi úspěchy po celém světě a jejich motivy lze sehnat nespočet různých výrobků, od hraček přes oblečení až po vybavení domácnosti.

Limitovanou řadu My Little Pony tvoří čtyři poníci – Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Pinkie Pie a Fluttershy – a čtyři Equestria girls, které představují lidské protějšky kouzelných poníků v zemi Equestria, v níž se odehrává děj celého seriálu.

Kinder Surprise je mezi dětmi i dospělými populární nejen kvůli lahodné dvojbarevné čokoládě, ale především kvůli překvapení, které naleznou uvnitř. Hračky ukryté v čokoládových vajíčkách Kinder Surprise jsou opatřeny logem „Bezpečné hračky“, které vydává Institut pro testování a certifikaci ve Zlíně. Logo na výrobku spotřebitelům zaručuje, že hračka je bezpečná a zdravotně nezávadná. Společnost Ferrero Česká byla v roce 2004 první firmou, která v České republice logo „Bezpečné hračky“ získala a začala používat.

mimon7mimon8

   
30.07.2015 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] bobani [*]

  ti Mimoni - co si ještě lidi nevymyslí

  superkarma: 0 30.07.2015, 18:15:32
 2. avatar
  [4] samecka [*]

  Ach, jak já jsem ráda, že už mám velké děti. Připadá mi, že teď jsou všechny hračky ve sběratelských sériích. Být mladou maminkou, při větě Nasbírej je všechny, bych upadala v kóma...Sml24

  superkarma: 1 30.07.2015, 18:06:35
 3. [3] postolkapet [*]

  danca79 — #1 tak co vím, tak My Little Pony se ani v tv nepreklada, proste je to prevzate z anglictiny, smirte se s tim Sml30

  superkarma: 0 30.07.2015, 08:13:53
 4. avatar
  [2] bezinka [*]

  danca79 — #1 ...no přeci protože to jsou minions Sml30

  superkarma: 0 30.07.2015, 07:50:50
 5. avatar
  [1] danca79 [*]

  Tak mi neni jasne, proc jmeno jednoho filmu prekladaji a druheho ne? Bud Mimoni a Muj maly ponik nebo Minions a My Little Pony...

  1. na komentář reaguje bezinka — #2
  2. na komentář reaguje postolkapet — #3
  superkarma: 0 30.07.2015, 03:14:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme