Milé čtenářky Ženy-in. Potřebovala bych od vás poradit, ohledně problému ve vztahu a slyšet váš názor, jak se mám zachovat dál. Napíšu vám stručně můj příběh a budu se těšit na reakce.

sex

Je mi 30 let a donedávna jsem byla docela pohodová ženská. Po nepovedeném manželství (bez dětí, bez majetku, bez týrání, jen jsme spolu prostě už naráz nedokázali žít) a docela těžké depresi (ještě stále beru antidepresiva) jsme potkala skvělého chlapa. Byla to láska na první pohled a během 3 týdnů (možná až moc brzy) jsem konečně zase začala být šťastná, veselá a vidět budoucnost optimisticky. On na tom byl podobně, je mu 38. Po nepovedených vztazích a náročné práci docela vážně onemocněl, taky se potýkal s depresemi (bez léků) a měl pocit, že už ho nikdo nechce a že zůstane sám. Taky si nese nějakou zátěž z dětství, maminka byla v dětském domově a tak mu nedokázala dát, to co má matka dát svému dítěti a tatínek trošku pil a neustále ho shazoval. I když je nádherný a chytrý chlap, tak má docela nízké sebevědomí.

Skvěle si rozumíme, protože jsme prožili podobné věci a je nám spolu nádherně. Je velmi pozorný, ukázkově se o mě stará. Taky mě s ním zase znova začal bavit sex, stačí, aby se na mě jenom podíval svýma nádhernýma modrýma očima a už mám na něj chuť.... Jenže problém je v tom, že má trošku problémy s erekcí, spíše asi psychického rázu a hodně ho to trápí. Přitom má plný počítač porna a vymýšlí docela „nemravné“ věci.

Co se vlastně stalo?

Tak to abyste měli, tak nějak představu a teď k tomu problému. Měl nedávno svátek a tak jsme mu chtěla udělat radost a vzrušující překvapení. Objednala jsme si sexy prádlo, koupila boty na vysokém jehlovém podpatku, podvazky (přesně o tomhle básnil, jak ho to vzrušuje) a zamluvila jsme soukromý whirlpool a moc se těšila, jak bude překvapený a jak si užijeme. Předtím mi říkal, že nemá díky dětství překvapení moc rád, spíš z nich má strach, ale říkala jsme si, že přece takovéhle překvapení by dostalo každýho chlapa....

Dorazili jsme na místo a ouha, soukromá vířivka byla v night clubu. No co, malá komplikace, ale aspoň to bude okořeněné troškou něčeho nemravného, říkala jsme si... Vešli jsme dovnitř, uložila jsme ho na velkou postel a sundala si košili. Nechala jsme si jen šaty a prádýlko a šla za ním. Chtěla jsem se mazlit, líbat, milovat, ale on mě jen hladil, vůbec nic na prádýlko neřekl, a když jsem ho začala svlíkat, tak odmítl spolupracovat a nakonec řekl, ať toho nechám. Nechápala jsem, co je špatně... Chvilku jsme jen tak vedle něj ležela a pak mi začaly téct slzy. Strhala jsme ze sebe všecku tu parádu a utekla do sprchy. Pak jsme šla na chvilku do vířivky. Přítel tam vlezl za mnou, ale ten náboj byl fuč. Pořád jsem brečela, i když jsme se to snažila skrývat. Pak jsme utekla zase do sprchy, tam si sedla na zem a brečela a brečela. Přítel přišel za mnou, omlouval se mi, hladil mě, chtěl mě líbat, nechtěla jsme... Oblékli jsme se a šli domů. Byla jsem z toho špatná. Večer v posteli mi řekl, že byl z toho vystresovaný a že, když viděl night club, tak celý ztuhl. No a tak se bál, že se mu nepostaví, že já čekám úžasný sex a ono, že to nepůjde, takže zareagoval tak, jak zareagoval. Teď je mezi námi takové napětí, bariéra... Bavilo mě vymýšlet vzrušující věci, jako třeba, že k němu z práce přijedu bez kalhotek nebo v průhledném tričku bez podprsenky, nebo jsme si psali „nemravné sms“ a pak se na sebe těšili. Jenže já teď nevím, co mám dělat, co když zase něco vymyslím a zase to dopadne podobně? Miluju ho a chci, aby to mezi námi bylo v pořádku... Mám mu napsat mail a vysvětlit, jak se cítím? Jak mu mám říct, že nepotřebuju nutně přímo souložit, ale že potřebuju vědět a cítit, že ho ty moje nápady vzrušují a že se mu to líbí, i když nedojde zrovna na milování. Sex přece není jen o souloži a on to rukama a pusou umí sakra dobře... Nebo mám dělat, že se nic nestalo a pokračovat v „nemravnostech“ dál?

Poraďte prosím...

Děkuji,
čtenářka jesterkka

Reklama