Johnsons baby Často doporučované pravidelné koupání pouze v čisté vodě nemusí být optimální z následujících důvodů...

  1. Samotná čistá voda neodstraní z pokožky zbytky mastných nečistot (sliny, pot, zbytky jídla nebo moči a stolice).
  2. Riziko může představovat i tvrdá voda s vysokým obsahem minerálních látek, může mít za následek porušení ochrané bariéry pokožky a vzniku zánětu.
  3. Prolomení bariérové funkce kůže dítěte způsobuje koupání v samotné vodě, která má vyšší pH než pokožka a zapříčiňuje její vysychání.

Doporučení od JOHNSON'S® Baby - experta v péči o dětskou pokožku

Johnsons baby Jedním z důležitých aspektů péče o miminka je povědomí o tom, jak důležité je vybírat vhodnou kosmetiku určenou pro novorozence. Bezpečné a ověřené produkty zaručují kompletní ochranu citlivé pokožky dítěte, která je důležítá pro jeho další bezproblémový růst a vývoj. JOHNSON'S® Baby koupel pro celé tělo i vlásky je jedním z prvních kosmetických prostředků, na které by mladá maminka měla pamatovat. K umytí děťátka samotná voda nestačí - nejenže dokonale neodstraní všechny nečistoty, ale ani nedodá tělu potřebnou hydrataci, což může vést k vysušení a zčervenání pokožky. JOHNSON'S® Baby koupel pro celé tělo i vlásky je dokonalým přípravkem k umývání děťátka, který nahrazuje nejen mýdlo, ale i šampon - byl vyvinut speciálně pro mytí celého tělíčka novorozence.

JOHNSON'S® Baby koupel pro celé tělo i vlásky: je vyvinuta speciálně pro pokožku novorozenců pečuje o pokožku dítěte, což voda není schopna zajistit má neutrální hodnotu pH, je hypoalergenní a 100 % bez barviv, mýdla a parabenů, proto nedráždí pokožku novorozeněte používá se na novorozeneckých odděleních v České republice i dalších zemích.

Co znamená NO MORE TEARS® (Už ani slzu)?

Johnsons baby Mrkací refl ex a funkce sekrece slzných žláz nejsou u novorozenců plně vyvinuty. Symbol NO MORE TEARS® garantuje, že dětská kosmetika JOHNSON'S® Baby byla připravena dle zvláštní receptury a podrobena přísným testům, aby se zaručilo, že je bezpečná pro oči a pokožku dítěte. Tato značka je udělována pouze těm našim výrobkům, které prošly výzkumy a oftalmologickými testy, jež zkoumají reakci na všechny složky daného produktu nebo jejich kombinace.

Reklama