Novinky

Přeji vám krásný víkend, milé májové žínky!

Děkuji čtenářkám, které dnes do redakčního e-mailu poslaly své příspěvky. Jednu z nich jsem vybrala a posílám jí malou odměnu. Všem našim čtenářkám chci popřát krásné dva dny volna, i když budou zřejmě chladnější, než je nám všem milé. Dobře se oblečte, ať se zase v pondělí můžeme sejít nad novým vydáním našeho magazínu!

Abych vás trošku navnadila, napíšu vám, co jsme pro vás na pondělí přichystali.

Ty z vás, které mají rády magii a rády čtou o všem, „co je mezi nebem a zemí“, snad potěší článek Klaudie Liškové o archandělu Jofielovi. Musím se přiznat, že jsem o něm do dnešního dne neslyšela... ne že bych se o andělskou tematiku nějak zevrubně zajímala, ale fakt je, že mě svým způsobem nějak zvláštně přetahují... a navíc mě záhadně provázejí životem, aniž bych je sama vyhledávala.

Pokud jsem nevyděsila ty pragmatičtější z vás a pročetly jste se přes první můj tip až sem, věřte, že jsme zůstali nohama na zemi a přichystali pro vás i články s racionálnějšími tématy.
Dočtete se například v rozhovoru s odbornicí, jak si poradit s pigmentovými skvrnami, a jestli se jim dá předcházet.
Redaktorka Zuzana Hainallová sepsala zamyšlení ryze májové: Je první láska tou největší v životě? Co si o tom myslíte vy?
Pro pobavení obdivovatelek dobrých českých hereček a krásných žen připravila o jedné z nich zábavný kvíz redaktorka Lucie Ulmanová.
A naše nejnovější mladá kolegyně, Veronika Pavlíková, rozvíří poklidné hladiny našeho magazínu s tématem jí blízkým: Co vy a hokej?

Vrátím se už ale k dnešnímu dni a chci odměnit jednu z vás. Vybrala jsem čtenářku s nickem Boros, jejíž příspěvek zpracoval šéfredaktor Radek Kříž dnes dopoledne do Aktuality, kterou si můžete přečíst zde:

Milá Boros, děkujeme a posíláme jako malou odměnu tuto knihu z nakladatelství ARGO: román Nádherné trosky od Jesse Waltera.

trosky

 

   
02.05.2014 - Redakční novinky - autor: Klára Wimmerová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] enka1 [*]

  Sml59

  superkarma: 0 04.05.2014, 09:56:20
 2. avatar
  [4] marde [*]

  BlahopřejiSml59

  superkarma: 0 03.05.2014, 22:03:09
 3. [3] Boros [*]

  Jé díky moc. Knížky, to je moje.

  superkarma: 0 03.05.2014, 11:24:11
 4. avatar
  [2] denkas [*]

  Taky gratulujuSml59Kniha se vždy hodí

  superkarma: 0 02.05.2014, 16:47:32
 5. avatar
  [1] kobližka [*]

  Gratuluju ke krásné výhře.

  superkarma: 0 02.05.2014, 16:29:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme