Přejeme vám krásné ráno a vítáme vás u dalšího z denních témat. Dnes si budeme povídat o nehtech. O tom, které se vám líbí, které nelíbí a jaké nosíte vy.

Rána jsou čím dal mrazivější. Podle předpovědí se sluníčko ukáže jen vzácně a jen pro VIP obyvatele Česka. My ostatní se můžeme těšit na mraky a občas déšť.

Ale uznejte, že i tohle churné počasí má něco do sebe. A dušičkovému období dává nádech tajemna. Což potěší hlavně fanoušky hororů. Těm můžu v této době doporučit nové zpracování filmu Halloween, které spatřilo světlo světa v roce 2007. Tahle napínavá vyvražďovačka určitě pocuchá vaše nervy.

Ale zpět k dnešnímu tématu, které není napínavé ani pochmurné. Je lehké a stylové. Nehty. Co můžete na téma nehty psát?

  • Líbí se vám krátké, nebo dlouhé?
  • Upřednostňujete lak, či přírodní vzhled?
  • Jaké nehty nosíte vy?
  • Potrápily vás někdy nemoci nehtů?
  • Chodíte na manikúru a pedikúru nebo se o své nehty staráte sama?

Pokud se pyšníte pěknými drápky a chtěla byste nám je ukázat, pošlete fotku. Pište nám vše, co vás o nehtech napadne už teď na známou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a jeden z nich také odměníme. Na vybranou pisatelku čeká šest druhů čaje Pickwick v krásné dřevěné kazetě a sladký balíček od Orionu.

POZOR! Budeme i soutěžit! Můžete těšit také na soutěž o tři přípravky Biodeur proti mykózám nehtů v hodnotě 320 korun. Podrobnosti se dozvíte nejpozději v devět hodin.

Reklama