Čtenářka PBD je naštvaná na svého bývalého manžela, který jí v nejtěžším období jejího života místo pomoci zahýbal. A díky němu si dokáže vážit svého současného partnera. Děkuji Vám PBD za příspěvek. Váš vztek, který cítím z Vašeho textu, plně chápu…

Dobrý den,

můj ex? Otec mé dcery, která zemřela? Nechápu,jak jsem s ním vůbec mohla být,asi jsem měla brýle se zuřivě růžovými skly a to přinejmenším troje naráz.

Už je Vám asi jasné,že s ním zrovna přátelské vztahy neudržuji,neudržuji s ním vztahy žádné...Je to člověk,který se v nejtěžším období mého života věnoval  podvádění.Člověk by řekl,že by to mělo být i težké období jeho života- ale nebylo to tak ..

Sice mu to asi jedno nebylo,ale i když je to možná cinické,tak ztráta psa by ho zasáhla více -takový to byl(a zřejmě i je) člověk.A vlastně nikdy to nebyl člověk,který by za to stál.Dnes,co vím,stále bydlí u maminky,kam si přivedl ženu s dítětem-teda tyto informace nejsou nijak nové.Ale nevěřím tomu,že by se moc změnilo,teda spíše nevěřím tomu,že by nebydlel u maminky.Byl to člověk velmi nesamostatný,takový ten „mamánek“..

Okolí mě před ním tenkrát varovalo,rodiče taktéž,ale nezakazovali,to zas né. Ono by to bylo stejně k ničemu.Po čase jsem jim musela dát za pravdu a jsem velmi ráda,že tento člověk již nefiguruje v mém životě .Ale za jednu věc bych mu vlastně měla poděkovat - díky němu si vážím svého partnera a dovedu docenit to,jaký je to užasný člověk a to nejen proto,že mám srovnání,s odpuštěním,s debilem,ale i proto..

Ex,o kterém píši,není jediným ex v mém životě,ale z ostatníma v kontaktu jsem a nemám problém si s níma vyměnit nějakou tu on-line komunikaci či si popovídat,když se potkáme.Je ale pravda,že domluvené schůzky neprobíhají - možná je to tím,že jsem v jiném městě a nebylo by to tak snadné..Ale myslím si,že i kdybych nebyla jinde,jiné by to nebylo..Každý jsme jinde,máme své životy a myslím si,že nějaké přehnané „kamarádčofty“ s ex nejsou potřeba a ani se vlastně nehodí - tedy v případě,že s takového vztahu nemají dotyční děti.Ale to je zas jiná kapitola..a o té já nic z vlastní zkušenosti nevím..

PBD
Text nebyl redakčně upraven


Jaké máte vztahy s bývalými manžely, milenci a příteli?

  • Zcela jste je zavrhla?
  • Nebo s nimi udržujete vřelé kontakty?
  • Musíte se s nimi stýkat kvůli dětem?
  • Stali jste se přáteli?
  • Co na to váš současný muž?
  • A co on? Udržuje kontakty s bývalými?
  • A vadí vám to?

Pište své příběhy, úvahy, stížnosti i pochvaly na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním třemi knihami: Hrana rozkoše od Evy Berlinové, Zákon přitažlivosti v praxi od Roberta Doyla, knihou Divoši od Dona Winslowa a třemi Margotkami na nervy s bývalými partnery.

Velmi se těším na vaše příspěvky a všem, které nebudou chtít, abych zveřejnil jejich nick či jméno, anonymitu samozřejmě zaručuji.

Reklama