Newyorský týden módy zahájil přehlídkou oblíbené značky C&A. Kromě profesionálních modelek ovládly modní molo malé slečny, které to pěkně rozjely a přitáhly tak k podiu spoustu obdivovatelů.

Ano, tahle přehlídka měla opravdu švih a navodila hned na začátku přehlídkových bloků skvělou náladu. Malé adeptky modelingu to na podiu pěkně roztočily. Do svých rolí se vžily s takovou živelností a vtipem, že vyvolaly zasloužený potlesk publika. Nevím, nakolik byla jejich spontánnost přirozená a nakolik v režii choreografa, ale v každém případě byla sympatickým zpestřením, které přilákalo nejen dospělé, ale i dětské fanoušky módy.

Zásluhu na úspěchu značky C&A měla nejen prezentace, ale i povedená podzimní kolekce, která se nesla v duchu posledních trendů. Nechyběly strukturované úplety, prošívané vesty, kožešiny, legíny, ale i denimové kalhoty, bez kterých si současné oblečení dokážeme jen těžko představit.

Každý outfit doladily nápadité doplňky, které jim dodaly tu správnou tečku.

Na malých slečnách, ale i dospělých modelkách a modelech bylo vidět, že se v oblečení kolekce C&A cítí dobře a sebevědomě.

Podívejte se na kolekci a vybírejte, nebo se alespoň inspirujte

Foto: Jakub Joachim

maxTereza Maxová o módě

Podívejte se, proč má Tereza Maxová ráda Paříž, co ji baví na Londýně, New Yorku a Milánu.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov

Reklama