Přesně měsíc před Štědrým dnem nastává ta pravá doba poohlédnout se po vánočních dárcích, abyste je pak nemuseli shánět na poslední chvíli ve stresu. Nákupní galerie Myslbek proto vychází vstříc svým věrným zákazníkům, které zve právě DNES, 24. listopadu od 19 hodin, na tradiční večerní VIP Nákupy!

Kdo by odolal možnosti nechat se hýčkat, nakoupit pohodlně s výraznými slevami, obveselit se poslechem kapely živé kapely i mnohým dalším překvapením?

Ať už budete pořizovat dárky, nebo jen nový zimní kabát či drobnosti pro radost, bude pro vás připraven program, jehož průvodcem bude moderátor Petr Vojnár. Módní inspiraci dodá „čertovská“ přehlídka, jež představí nejnovější trendy. Krev do žil nalijí jazzové rytmy živé kapely Betty Lee Trio, které sestává ze zpěvačky Betty Lee, basisty Michaela Krásného a kytaristy Tomáše Fuchse.

bettyleetrio

„Kromě toho budou mít návštěvníci možnost se nechat ve speciálním fotostánku zvěčnit na pohlednici s vánočním nebo zimním motivem. K výběru budou mít tři varianty a pohled si odnesou domů jako suvenýr. Labužníci si jistě nenechají ujít kuchařskou show s ochutnávkou, kde budou profesionálové představovat recepty na přípravu rychlého, nepečeného cukroví. Připraven je i pánský koutek, kam budou moci dámy 'odložit' nákupní horečkou unavené muže. Chlapská zábava se tu bude rozjíždět na herních konzolích Nintendo Wii a Nintendo 3DS,“ líčí bohatý program Radka Kuchařová, marketingová manažerka nákupní galerie Myslbek. A dodává: „Tím samozřejmě není všem překvapením konec. Mohu však prozradit, že na závěr dostane každý odcházející 'VIP' malý dárek od našich andělských hostesek.“

Z chystaných slev se můžete nechat nalákat snížením ceny o 25 % v H&M a Grand Optical, o 20 % v obchodech Pepe Jeans, Next, Deliberti, Tie Rack, Intersport, Marionnaud, DM Drogerie... Vagabond poskytne 20 % slevu na vybrané zboží a v prodejně s kosmetikou Korres si můžete kromě 20% slevy na veškerý sortiment dopřát i služby vizážisty zdarma. Značka Escada Sport nabídne 15% slevu na novou kolekci. Na kávu, zdravý koktejl nebo dobrou večeři s 20% slevou můžete zajít do Café Myslbek, Fruitissimo nebo do Pizzerie Coloseum. Pero značky Parker, Waterman nebo Lamy budete moci v obchodě Bibelot koupit pod stromeček rovněž o 20 % levněji.

celebrity

Předvánoční VIP nakupování je určeno pro stálé zákazníky Nákupní galerie Myslbek a pro její fanoušky na Facebooku. Pokud se akce chcete zúčastnit, stačí se stát fanouškem Myslbeku na www.facebook.com/myslbek, požádat o pozvánku a můžete se stát jedním z VIP hostů.

Pozvánku na VIP nakupování si také můžete sami stáhnout na TOMTO odkazu.

VIP nakupování proběhne ve čtvrtek 24. listopadu 2011 od 19.00 do nočních hodin.

O Nákupní galerii Myslbek

Myslbek je nákupní zónou v historickém a zároveň nákupním srdci Prahy - v prestižní a slavnými značkami vyhledávané ulici Na Příkopě. Světové značky tu tradičně představují kolekce, které u nás nejsou jinde k dostání, a pro každou značku je obchod v této ulici jistou zárukou slávy a úspěchu. A Nákupní galerie Myslbek je umístěna v srdci této Mekky módy. Najdete tu obchody s oblečením mnoha stylů pro každý věk i příležitost, ale i obchody s kosmetikou a parfémy. Kromě notoricky známých obchodů, jako jsou H&M, Next nebo Intersport, tu najdete i exkluzivní kolekce značek Guess by Marciano, Escada Sport, Pepe Jeans, Gant nebo Calvin Klein Underwear a mnoha dalších. V Nákupní galerii Myslbek je také k dostání přírodní kosmetika Korres a v prodejně Bibelot exkluzivní psací potřeby. Součástí Nákupní galerie je pak zóna s občerstvením, ve které se můžete občerstvit mimo jiné v pizzerii Coloseum a posedět v klidu kavárny Café Myslbek.

Reklama