Bulvár

Předvánoční setkávání: Jdete na večírek?

Před Vánoci je ideální čas na setkávání s rodinou, s lidmi, které máme rádi, s kolegy z práce, nebo s těmi, které jsme dlouho neviděli. Je to zkrátka ten nejlepší čas, abychom oslavili konec roku a popřáli si hezké svátky. Tak tedy hurá na večírek!

večírekI když má asi většina z nás před Vánoci jiné starosti, na nějaký večírek si skoro každý udělá čas. Takové večerní posezení v hospůdce, když nemusíme myslet na to, jestli máme všechny dárky a napečeno dost cukroví nebo přemýšlet, co nám ještě chybí, je velmi příjemné...

Také u nás v redakci máme jako obvykle naplánovaný večírek. A náhodou zrovna na dnešní večer, takže naše téma se dnes výborně hodí. Celý den se při čtení vašich příspěvků (které doufám napíšete) můžu těšit, že si večer v klidu popovídám se všemi kolegy z redakce.

Jaký vlastně mají vztah k večírkům kolegyňky v redakci?

Dana Haklová večírky moc nemusí, skoro na ně nechodí. „Já jsem takový vlk samotář. Na ten náš redakční ale samozřejmě půjdu,“ odpověděla Dana na otázku, zda má ráda večírky. To Saša Stušková je úplný opak, prý vymete každý večírek, a pak to doma musí dlouho žehlit. :-) A zástupkyně šéfredaktora Klárka Wimmerová má večírky taky ráda, nejradši ty, na které jde s kamarádkami. „Ale často mě skolí nějaká choroba, takže nakonec místo zábavy ležím v posteli,“ dodává Klárka. Dneska ale vypadá zdravě, tak snad večer do hospody dorazí.

A co náš šéfredaktor Radek Kříž? Ten nám sdělil toto: „Já jsem spíše domácí typ, a tak večírky nevyhledávám. Milejší je mi popíjení kávy a čtení knihy za poslechu vážné hudby s milovanou osobou na dohled. A když mne již nebaví si číst, vezmu si jehlice a udělám nějaký teplý svetřík nebo ponožky svým bližním. Když však na nějaký večírek musím, snažím se neztratit tvář a neudělat žádnou ostudu. Ostatně večer se přesvědčíte samy. Doufám, že mne při štrykování nebudete příliš rušit hlukem!“

Tak vidíte, jak to u nás vypadá. Jste zvědavé, jak jsme se pobavili? Nebo kolik ponožek Radek uštrykoval? To se (možná) dozvíte zítra...

Chodíte ráda na večírky?

Možnost%
Ano, moc.11,8
Většinou ano.23,7
Je mi to jedno.3,6
Moc ne.25
Vůbec, večírky nesnáším.6,3
Záleží na tom, jaký je to večírek.26,3
Ještě jsem nikde nebyla.3
Jiná odpověď (napište do diskuse).0,3

A jak to vypadá u vás?

Téma dnešního dne: Večírky

 • Máte rády večírky?
 • Chodíte na ně? Na jaké?
 • Scházíte se často?
 • S kým se nejraději scházíte?
 • Jste raději doma, nebo v hospodě? Nebo u někoho známého?
 • A máte nějaké vtipné historky?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás dnes získá výbornou kávu: balíček Carte Noire a k tomu balíček Nescafe 3 in 1. Na vaše povídání se těším jako vždy na adrese redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je VEČÍRKY. Předem děkuju!

kava

   
18.12.2013 - Společnost - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] luneta [*]

  já mám ráda jen akce,kam můžu i s manželem

  superkarma: 0 18.12.2013, 13:23:49
 2. [4] dadma [*]

  Dříve ano a ráda.Sml22Sml22Sml22 Dnes v důchodu mě již večírky nelákají.Občas se sejdeme v restauraci s bývalými kolegyněmi,ale na bujaré večírky již nechodím.Sml80

  superkarma: 0 18.12.2013, 13:04:31
 3. [3] Pavla_b [*]

  Vánoční večírek už jsme v práci měli, pěkné to bylo.Sml22

  superkarma: 0 18.12.2013, 10:03:49
 4. avatar
  [2] Alenka0010 [*]

  Chodím na večírky a ráda, s kolegy je vždy zábava, zahrajeme bowling a pak třeba i zakřepčíme, člověk se bezva odreaguje. Jsou to samozřejmě neformální večírky. Čím jsem starší, tím více chodím a ani nestačím vnímat čas, posledně jsem přišla ve 2 ráno.

  superkarma: 0 18.12.2013, 09:52:39
 5. avatar
  [1] Pentlička [*]

  Nikdy jsem nebyla na takovém tom americkém večírku, kde jsou všichni slavnostně oblečeni, popíjejí šampaňské, na hlavách mají srandovní čepičky, chodí od skupinky ke skupince a zdvořile konverzují - to bych asi nevydýchala. Ale několikrát jsem byla na vánočním večírku, kde jsem seděli u stolu, měli tam typicky české pohoštění - řízky a bramborový salát, chlebíčky a zákusky, eventuálně zvěřinový guláš a všichni koupili nějaký dáreček do 200,- kč, každý dostal číslo a losovalo se, kdo co dostane. Bylo to docela fajn, ale zas ne nic, bez čeho bych se neobešla.

  superkarma: 0 18.12.2013, 09:16:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme