Čarokrásná zimní země

tchiboZima klepe na dveře a blíží se nejkrásnější svátky v roce. Připravte se na ně spolu s námi. Přinášíme vám kolekci zimních dekorací pro zkrášlení vašeho domova i pomůcky, se kterým bude pečení cukroví doslova hračka. A aby nejmenším rychleji předvánoční čas utíkal, máme pro ně krásné dřevěné hračky.

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? V průběhu celého roku vám Tchibo týden co týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které vás zaujmou svým propracovaným designem, kvalitou i funkčností. V každé kolekci naleznete asi třicet novinek, které jsou vzájemně sladěné a vždy za dostupné ceny. Naše výrobky si zkrátka zamilujete.

Každý týden nový svět

Témata jednotlivých kolekcí se průběžně mění v závislosti na ročním období a pokrývají všechny oblasti každodenního života. Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

tchibo

Tento týden jsme pro vás připravili kolekci, která vás odvede od každodenního shonu zpět k vašim nejbližším. Při vánoční výzdobě svého domova zapomenete na stres a své obvyklé starosti. Dopřejte si proto chvíle odpočinku při přípravách na nejkrásnější svátky v roce. Vánoce se blíží a s námi na ně budete perfektně připraveni. Svůj domov můžete vyzdobit látkovým adventním kalendářem v podobě malých punčošek, do kterých můžete svým dětem schovat malá překvapení a dobroty.

Provoňte svůj domov

tchiboV klidu se pusťte do svátečního pečení cukroví a nechte svůj domov provonět vanilkou, skořicí a hřebíčkem. Máme pro vás připravené pomůcky, se kterými bude pečení doslova hračka. S naším ergonomickým louskáčkem rozlousknete i ty nejtvrdší ořechy, aniž byste se museli příliš namáhat. S miskou do vodní lázně připravíte báječné čokoládové polevy a vykrajovátka a razítka vám pomohou vytvořit originální cukroví, které můžete ozdobit třeba jménem nebo vtipným vzkazem.
Roztomilé dřevěné hračky zkrátí čekání na Vánoce těm nejmenším. Zapojte se do chytání rybiček nebo postavte hrad z kostek a zavzpomínejte si na svoje vlastní dětství. Čekání na Vánoce je přece krásné a vychutnat si ho můžete bez ohledu na svůj věk.

 

tchibo

Nakupujte už nyní

Všechny tyto výrobky a mnohé další si můžete koupit v e-shopu www.tchibo.cz již od 3. 11. 2010 a také v týdnu od 8. listopadu 2010 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech obchodních řetězců. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami, že si z naší bohaté nabídky pro tento týden vyberete. Pouze v e-shopu můžete nakupovat výrobky z kolekce, která se v obchodech Tchibo a prodejních místech objeví až další týden. Není nic snazšího než nakupovat z pohodlí svého domova.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

A nezapomeňte! Příští čtvrtek soutěžíme znovu s novou kolekcí od firmy Tchibo!

Soutěžíme o 5 poukazů v celkové hodnotě 2 500 Kč, které lze využít při nákupu na www.tchibo.cz.

Reklama