Mix luxusu a zábavné fantazie, které podtrhnou váš vytříbený styl. To je koncept předvánoční mimosezónní kolekce DKNY Resort 2010, která právě dorazila do obchodu DKNY Assesories v Železné ulici v Praze.

Aktuální kolekce obuvi a doplňků americké návrhářky Donny Karan vás provede zábavnou sváteční nocí.

Boty

Boty ovládl letošní předvánoční sezonu především trend ve formě černé platformy ve stylu komiksové hrdinky Mary Jane. Každý pár lodiček z nové kolekce DKNY  Resort je doplněn dekorativními ozdobami a zajímavými detaily, které oživují jejich klasický tvar. Inspirace Mary Jane se tu objevuje na vyřezávaných detailech. Barvy jsou klasicky městské, laděné do černé, šedivé a pudrové, ale objevují  se také třpytivé tóny zlaté a stříbrné.

karen

Jemné a elegantní střevíčky DKNY jsou ideálním doplňkem ke všem party a společenským šatům

Kabelky

Klasické malé černé šaty okoření prošívané kabelky v urbanistických barvách s kovovým odlehčeným řetízkem na dlouhé rukověti. Vybrat si můžete z modelů ve fuchsiové, tyrkysové, smaragdové, nebo tmavě purpurové barvě a nosit je můžete ke každodenním i svátečním příležitostem.

karen

Pro více uhlazený vzhled sáhněte po modelech z reliéfní krokodýlí kůže. Ty jsou v nové kolekci zastoupeny třemi oblíbenými tvary. Klasické kabelky, větší kabely, do kterých schováte i malý nákup, až po brašny přes rameno.

Všechny jsou k dostání v zářivé metalické stříbrné nebo zlaté barvě. A také v neutrální černé a tmavě hnědé.

Reklama