.

Předvánoční čas voní kávou

Dárky

Předvánoční čas voní kávou

Už sháníte dárky? Pečete cukroví? Nebo plánujete vánoční úklid? Zastavte se na chvíli a udělejte si čas pro sebe. Dopřejte si lahodnou kávu, popovídejte si s kamarádkou. Užijte si advent v klidu, třeba s vynikající kávou Excella od Douwe Egberts.

kafe

Přátelství, setkání s milými lidmi, to jsou příjemné chvíle v aktuálně pošmourném počasí. Venku je nevlídno, ale i přesto dokážeme tento čas prosvítit milými okamžiky s někým, koho máme rádi. Setkání nad šálkem dobré kávy je tradicí. Sejít se na kávu, to vždy voní příslibem relaxace, vytržením z každodenního shonu a stresu.

Napište nám o svém šálku kávy!

Také milujete tyto okamžiky? S kým se nejraději scházíte a jak často? Je pro vás pití kávy příjemným rituálem? Jak řešíte předvánoční shon? Napište nám o tom a získejte jeden ze tří balíčků s kávou Douwe Egberts! Vaše příspěvky nám napište pod tento článek.

Náš tip:

Vynikající kvalita je nejlepším doporučením pro kávu Douwe Egberts Excella. Tato prémiová káva s delikátním aroma a chutí je složena 100% z nejkvalitnějších zrnek odrůdy Arabica. Stejně jako ostatní kávy Douwe Egberts i Excella je díky pečlivému výběru zrn, dokonalému pražení a neustálé kontrole kvality v celém procesu zpracování zárukou nevšedního kávového zážitku. Káva Douwe Egberts Excella mletá se vyrábí v baleních po 100, 250 a 2x250 gramech. Je vhodná pro přípravu turecké i překapávané kávy a také espressa.

DE Excella

logo

 

 

 

 

 

 

Doporučené maloobchodní ceny:
Douwe Egberts - mletá káva Excella:
100 g ... ... ... ... 37,90 Kč
250 g ... ... ... ... 74,90 Kč
2x250 g ... ... ... 129,90 Kč

Posíláme Vám kávový pozdrav a přejeme samé krásné dny.

   
01.12.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme