Diskuze

Předváděcí akce?

Dobrý den, co si myslíte o předváděcích akcí? Já jsem nikdy nebyla nějakým zastáncem,jelikož jsem si vždy myslela, že je to jen a jen o tom někomu něco vnutit, ale měla jsem příležitost, se přesvědčit o tom, že tomu tak být nemusí a to u mé kolegyně z práce, dělala hostitelku, nevím kdo o tom slyšel a kdo ne, ale byla jsem v šoku,když mi tu nikdo nic nenutil, hlavně jsem se dozvěděla, tolik užitečných informací, co jsem ani nevěděla o zdravém spánku a mohla jsem si jejich zboží vyzkouše, podle mne by to takto mělo fungovat.
24.11.2014 - Diskuse o všem možném - autor: mertínek

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [6] K.verůů [*]

  Nazdárek, tak už u nás byl pán taky a opravdu jsem dostala přikrývku, jak jste tu všichni psali a ani nám nikdo nic nevnucoval. A i sousedka, co jsem tu měla byla mile překvapena a pochvalovala si to.

  superkarma: 0 29.12.2014, 05:21:42
 2. [5] paulamag [*]

  ahojky kde by jste mi doporučovali si pořídit matrace? Chtěli bychom si zakoupt jednu manželskou. A čtu tu na diskuzi o firmě Machala a prý taky nabízejí matrace? A co je ta Homeparty? Osvědčili se Vám Matrace od nich?

  superkarma: 0 28.12.2014, 09:52:32
 3. avatar
  [4] Ja1na [*]

  O firmě Machala je tu několik auditek, předpokládám, že i tady se mluví o nich. Mají tu agentku, dělají si tu reklamu? To by mě dost zklamalo, po zkušenostech s nimi dosud tvrdím, že je to velice solidní firma. Ovšem pokud si tu tímto způsobem dělá reklamu, pak tedy nevím Sml80

  superkarma: 0 07.12.2014, 18:58:10
 4. [3] mertínek [*]

  Ahoj ty jako hostitelka dostaneš dárek a pozveš známí nebo kohokoli koho budeš chtít mít doma, ale neboj nemusíš se bát, že by jsi musela někoho nutit, aby si něco koupil.

  superkarma: 0 29.11.2014, 11:50:38
 5. [2] Peťka3 [*]

  ahoj a mohl by jstemi sem někdo hodit přímo odkaz? A říci, co nejvíce podrobností, co tu ještě není zmíněno, děkuji. Já že naši chtějí kupovat matrace, tak by se hodila nějaká ta předváděčka doma, pokud si tedy nic nemusím za každou cene koupit, pokud nechci? ale podle toho, co jsem četla, to budou velice kvalití matrace! A jak dlouho trvá předváděčka? A musim i někoho pozvat? A co jako hostitelka mám udělat nebo připravit?

  superkarma: 0 27.11.2014, 16:28:35
 6. [1] sedlarovah [*]

  Nazdáreček tak byl u nás pán taky od této společnosti, byl to veliký srandysta, spoustu věcem jsme se jenom a jenom smála, uměl udělat srandu a vždy vše pořádně vysvětlit bylo vidět, že ho to opravdu baví a věnuje se tomu a neoblboval nás předevší. A když jsme si vše zkoušeli, všimla jsem si jaky je to rozdíl mezi našemi věci a zbožím od této firmyopravdová kvalita.

  superkarma: 0 25.11.2014, 15:29:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Ostatní

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme