Představte si místo, kde jsou všechny vůně a smysly intenzivnější, než jste kdy považovali za možné. To místo je tu... v léčivé zahradě the healing garden WHITE TEA.

 

 

Raději být zbaven tři dny jídla než jeden den čaje...                                              

 (Starověké čínské přísloví)

 

„Místo, kde se zrodila budoucnost jemných vůní.“

 

 

 

Je známé, že staří Číňané se vyznačovali velkou životní moudrostí, kterou si odevzdávali z pokolení na pokolení. Proto i pravda ukrytá v tomto přísloví je opravdu nepopiratelná.

 

Avšak nyní si veškerou vůni, aroma a harmonii bílého čaje můžete dopřát jinak, než jen v podobě lahodného nápoje.

 

Představujeme vám novou vůni the healing garden WHITE TEA, která díky spojení nejmodernější technologie a pradávného voňavkářského umění přináší do vůní nový rozměr. Vůni, která je skutečná, čistá a povzbuzující pro mysl, tělo i ducha. Její blahodárný uklidňující účinek promění vaši koupelnu ve svatyni.

 

Samotná podstata vůně je od teď úplně jiná.

 

VŮNĚ

 

The healing garden WHITE TEA je inspirovaná jemným sladkým aroma vzácného bílého čaje.

 

Kdysi v dávných časech byl bílý čaj natolik vzácný a jedinečný, že byl považován za raritu a byl určený výhradně pro císaře a jeho dvůr. Podařilo se nám jeho vzácnost a jemnost zachytit ve vůni WHITE TEA tak, abyste si tuto „delikatesu“ mohli dopřát každý den, uvolnili svoji mysl a tělo a nechali působit blahodárné účinky.

 

Esence z delikátních pomerančových květů, křehké bílé frézie, mimózy a vodních rostlin v srdci vůně the healing garden WHITE TEA pomáhají vytvořit pocit klidu a pohody.

 

Obdivuhodné splynutí vědy o aromaterapii a umění jemných vůní tak navodí vašemu tělu dokonalou harmonii. Protože už od prvního nádechu je ten rozdíl ve vůni nepopiratelný.

 

 

ŘADA

 

Je to víc než jen osvěžující aromatická vůně, je to nový zážitek z vůně.

 

Vychutnejte si pocit radosti z delikátní vůně bílého čaje v podobě toaletní vody WHITE TEA a doplňte ji výrobky péče o tělo.

 

WHITE TEA jemná toaletní voda vám ráno anebo kdykoli během náročného dne pomůže vklouznout do harmonického světa voňavé zahrady.

 

WHITE TEA deodorant natural spray s pumpičkou postačí na jemné a šetrné osvěžení a celodenní ochranu i té nejcitlivější pokožce.

 

WHITE TEA sprchový gel pokožku jemně a šetrně očistí a zároveň jí dodá hebkost a jemnou vůni. Je vhodný pro každodenní použití.

 

WHITE TEA hedvábné tělové mléko tento pocit luxusu a jemné péče ješte znásobí. Vaší pokožce dodá dokonalou hydrataci, výživu a ošetření, zatímco vonné složky ji jemně provoní.

 

Orientační maloobchodní ceny:

 

Toaletní voda 30 ml                  199,- Kč / 249,- Sk

Deodorant Natural Spray 75 ml            149,- Kč / 199,- Sk

Sprchový gel 200 ml                 59,- Kč / 79,- Sk

Tělové mléko 200 ml                89,- Kč / 109,- Sk

 

 

 

Reklama