.

Představujeme vám první antiperspirant, který nezanechává stopy na 100 barvách: Dove Invisible Dry

Styl

Představujeme vám první antiperspirant, který nezanechává stopy na 100 barvách: Dove Invisible Dry

Bílé fleky na barevné halence či na vašem oblíbeném pestrém tričku? Dejte sbohem těmto nepříjemnostem všedního dne a připravte se na absolutní svobodu – řada antiperspirantů Dove Invisible Dry vám zajistí ochranu před nepříjemným pocením, aniž by zanechávala stopy na oblečení. Antiperspirant Dove Invisible Dry vysílá ženám jasné poselství: „Oblékejte se do všech barev, které vám sluší, a mějte se rády!“

DoveDíky svému složení, které pomáhá chránit proti bílým skvrnám na oblečení, a zároveň poskytuje 48 hodinovou ochranu proti pocení, aspiruje řada antiperspirantů Dove Invisible Dry na nejoblíbenějšího asistenta vaší jedinečné krásy. Samozřejmostí je také pečující složka, která svou ¼ hydratačního krému hydratuje jemnou pokožku vašeho podpaží.

Protože jsou antiperspiranty Dove Invisible Dry neviditelné na 100 barvách, není důvod neprozářit ulici, kancelář a koneckonců i svůj život odvážnými barvami. Na názor jsme se zeptali i Dove odbornice na barvy, psychoterapeutky a arteterapeutky Karin Řehákové, která říká: „Bylo prokázáno, že barevné oblečení pozitivně ovlivňuje sebevědomí žen: jinak se budete cítit v té červené halence, která vám tak sluší, a jinak jako šedá myška. Barvami, které si oblékáme, vyzařujeme naši náladu. Ale platí to i naopak – když okolí zachytí Dovepozitivní signály od nás, bude nám je vracet.“

Zahalte se tedy do barev, díky Dove Invisible Dry teď můžete nosit tu svoji nejoblíbenější (nebo 99 dalších barev) bez obav z nežádoucích stop na oblečení!

Celá řada antiperspirantů Dove Invisible Dry je zde proto, aby vám zaručila spolehlivou 48 hodinovou ochranu před nežádoucím pocením. Zároveň si můžete být jisti, že neohrozí vDoveáš barevný outfit nevzhlednými skvrnami. Můžete zářit celý den!

  • Dove antiperspirant deodorant sprej Invisible Dry je první antiperspirant ve spreji, testovaný na 100 barvách. Vyzkoušejte samy a uvidíte, že nic neuvidíte!

Obsah: 50 ml

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 86, 90 Kč

  • S Dove Invisible Dry tuhým antiperspirantem si přijde na své ten, kdo preferuje tento aplikátor u Doveantiperspirantů. Stejně jako ostatní výrobky řady Invisible Dry nezanechá stopu na žádné z vaší oblíbených barev.

Obsah: 50 ml

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 86, 90 Kč

  • DoveKuličkový antiperspirant Dove Invisible Dry obsahuje stejně jako ostatní produkty řady Invisible Dry speciální složení, které pomáhá chránit proti skvrnám na barevném oblečení a zároveň poskytuje 48 hodinovou ochranu proti pocení.

Obsah: 50 ml

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 86, 90 Kč

   
26.02.2014 - Krása - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme