Vzpomíná na jednoho báječného vousáče v příbuzenstvu naše čtenářka s nickem Hanula. Bohužel, dnes už není mezi námi, a tak se dnešní téma hodilo k tomu, aby mu věnovala tento příspěvek

Byl o hodně let starší, tak jsme se v životě trochu míjeli. Brzy se oženil, pak rozvedl a začal více komunikovat s naší rodinou. Umřel mi táta, tak mi chtěl asi toho tátu trochu nahradit.

Oženil se podruhé - koupil auto a začali jsme jezdit na výlety po Česku - pod stan, k vzdáleným příbuzným. Byl vášnivý rybář a tak se na našem jídelničku objevovali pravidelně ryby.

Osud mě zavál do Prahy a po čase jsem získala vybydlený byt a on byl jeden z prvních, který mi nabídl pomocnou ruku. Vždy jsem si něco vymyslela a on „vyjel“, co je to zase za kravinu a druhý den přišel z řešením - mohli bychom to udělat takto.

Zlaté ručičky.
Jednou v lese spadl do nějaké díry a odneslo to koleno. Od té doby se mohl pohybovat pouze o berlích - trpěl bolestí, ale optimismus mu nechyběl. Jednoho sobotního rána však přišla špatná zpráva - Franta umřel - bylo mu 54 let.

Když utírám prach na poličkách, kouknu na keramickou sošku kapra - vždy si na něho vzpomenu.Tak Franto - měj se tam nahoře dobře i s mým bráchou, který často měnil image - jednou z vousy, jednou bez vousů.

Teď už máte dost času na povídání.......

Hanula

Milá Hanulo, to je škoda, z vašeho příspěvku je vidět, že jste se měli rádi

Text nebyl redakčně upraven

  • Jací muži se líbí vám, milé ženy-in? Jste spíš na vousáče, nebo holobrádky?
  • Jaké vousy nosí váš partner? Holí se denně, nebo si „pěstuje“ knír, bradku, plnovous?
  • Jak se vám líbí na mužích knír? Znáte nějakého „knírače“?
  • Mluvíte svému muži do toho, jak má vypadat?
  • Změnil postupem času svou vizáž? Oholil se, nebo spíš nechal zarůst?
  • Pošlete nám jeho fotku?

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama