Bulvár

Předsevzala jsem si krasobruslit

Předsevzetí mi ani nepřipomínejte. Jejich plnění může být někdy docela nebezpečné.

Já si předsevzala, že se naučím krasobruslit. Zdálo se mi to jako dobrý nápad, navíc představa, jak se vznáším na ledě a kolem mě krouží nějací pěkní kluci :-)...

Pořídila jsem si brusle a začala chodit na zimák. Pak jsem sebou před nedávnem praštila tak, že jsem si pochroumala cosi v lokti. Ani nevím, kdo mi pomohl, přes hvězdičky, co mi lítaly bolestí před očima, jsem toho moc neviděla. Místo na ledě jsem se pak vznášela v nemocniční posteli a kolem mě kroužili leda doktoři a sestry. Museli mi tu ruku operovat.

Teď už jsem doma. Až mi sundají sádru, čeká mě několik měsíců rehabilitace. Na brusle se dostanu kdoví kdy, a to ještě kdoví jestli, zatím nemám moc chuť si to zopakovat.

Táňa


Milá Táňo,
víte, že mě vůbec nenapadlo, že se dá bruslit i teď? No asi jo, jinak byste nám nepsala, ale stejně mi to přijde nepřirozené. :) Měla jste vzít kolečkové, tam se sice taky padá, ale baví to dneska asi víc lidí.

Napište nám o svých předsevzetích na adresu redakce@zena-in.cz!

   
11.07.2007 - Společnost - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [2] ad.astra [*]

  taky jsem krasobruslila do té doby, než jsem neviděla na jedno oko, od té doby brusle nemusím, jen ať si klidně zůstanou viset na hřebíčku

  superkarma: 0 11.07.2007, 20:18:21
 2. avatar
  [1] Japina [*]

  Já jsem se učila "krasobruslit" až ve svých 20 (a to jsme bydleli u přehrady). Můj pud sebezáchovy byl však silnější, po několika výstavních držkopádech jsem pochopila, že mi hold sudičky do vínku tyhle vlohy nedaly , ale když začal led praskat, to mi to jelo, ani jsem nevěděla jak (myslím, že jsem hrabala všema čtyřma, jen abych už byla na břehu).

  superkarma: 0 11.07.2007, 13:53:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme