Období sluníčka, koupání a dovolených se blíží. Spolu s letními radovánkami nás ale čeká i nebezpečné UV záření, chlór, sůl a suchý vzduch. Vedle pokožky musíme před extrémními vlivy chránit také vlasy.

Pro ochranu pokožky před vysušením a negativními následky slunění,je třeba použít kvalitní výrobky, které dodají naší pleti dostatek živin a ochranných látek proti poškození. Na podobném principu fungují také vlasy a vlasová pokožka. Chceme-li, aby naše vlasy ve zdraví přežily léto, je pro ně nezbytné dodat jim profesionální péči.

BC Bonacure SUN Guardian od Schwarzkopf Professional ochrání vlasy před nástrahami slunce
Schwarzkopf Professional přichází s novými recepturami a novými výrobky, které společně vytváří letní řadu BC Bonacure SUN Guardian. Jedná se o třístupňovou vlasovou terapii s technologií SolarCare, která dodává vlasům zatěžovaným v letních dnech slunečným zářením dostatek vlhkosti, ochranu a regeneraci. BC SUN Guardian je první produktová řada, která nabízí třístupňový program péče v podobě ošetření před, během a po slunění. Vaše vlasy zůstanou lesklé, zdravé, krásné a nepoškozené.

První stupeň péče - oživení -  Receptura obsahující výtažky z aloe vera, které dodávají vlasům dostatek vlhkosti a vlasy tak dokonale oživí.

Šampon Hair and Body – šampon pro vlasy a pokožku
Je určený pro suché a žíznivé vlasy stresované slunečním zářením. Šampon s aminokyselinou a výtažky aloe vera oživuje suché, žíznivé vlasy a dodává jim dostatek vlhkosti. Alantoin pomáhá zklidnit sluncem stresovanou vlasovou pokožku. Výsledkem je dlouhotrvající krása zdravých a lesklých vlasů. Minimální dop. cena vč. DPH 233 Kč

Druhý stupeň péče - ochrana - UVA a UVB filtry za pomoci vitamínu E chrání vlasy před poškozením a barvu vlasů před vyblednutím během pobytu na slunci.
UV Protection Spray – Sprej na ochranu před UV zářením – bez oplachování
UV Protection Spray je určen pro suché vlasy stresované slunečním zářením. Aminokyselina, výtažky z aloe vera a specifické UV-filtry chrání vlasovou strukturu a uchovávají barevný lesk. Poskytuje tak UV-ochranu pro dlouhotrvající krásu vlasů. Minimální dop. cena vč. DPH 251 Kč

Shine Oil – Olej na ochranu vlasů před slunečním zářením – bez oplachování. SPF 4.
Olej můžete použít především pro suché, slunečním zářením stresované vlasy. BC SUN GUARDIAN s olejem obsahujícím UV-filtr a výtažky z aloe vera nabízí velmi účinnou terapii. Vyhlazuje vlasy a chrání je před poškozením. Olej je vhodný pro použití při pobytu na slunci a pro následnou péči. Nemastící receptura a mechanický rozprašovač ve formě pumpičky je navíc ideální pro jednoduché použití. Vlasy nejsou zbytečně zatěžovány. A jaký je návod k použití? Rozetřete do dlaně 2-4 dávky a naneste po celé délce vlasů. Nanášejte na vlasy předem vysušené ručníkem, a to během pobytu na slunci i po něm. Neoplachujte. Minimální dop. cena vč. DPH 239 Kč

Třetí krok péče - regenerace – Aminokyselina regeneruje škody způsobené sluncem ve vlasové struktuře. I po extra slunečném dni zůstanou vlasy hebké, lesklé a zdravé.
After Sun Treatment - Vlasová kúra po slunění
Je určena zejména pro suché vlasy stresované slunečním zářením. Aminokyselina a výtažky z aloe vera vlasy intenzivně regenerují  a vyrovnávají optimální zásobu vlhkosti. Výsledkem jsou zdravé, hebké a dlouhodobě krásné vlasy s přirozeným leskem. Kúru opláchněte, pouze u extrémně zatížených vlasů neoplachujte. Minimální dop. cena vč. DPH 275 Kč

Závěrečné doporučení
Slunce vystavuje vaše vlasy poškození, vysouší je a vytahuje z nich barvu – u přirozených i u barvených vlasů. Jenže zároveň máte slunce tak rádi a cítíte se na slunci tak dobře! Tak se před sluncem neschovávejte! Jen buďte chytří a používejte profesionální přípravky pro péči, ochranu a regeneraci. BC SUN Guardian od Schwarzkopf Professional.
Nyní i je BC SUN Guardian k dispozici v kadeřnických salonech i ve speciálním cestovním balen za minimální doporučenou cenu 488 Kč!
K DOSTÁNÍ EXLUZIVNĚ V KADEŘNICKÝCH SALONECH!!!

Reklama