Domácnost

Předplacenkáři versus tarifníci: Existuje řešení pro oba?

 

V předchozím článku jsme vám prozradili, jak se odlišují předplacenkáři od tarifníků. Odhalil nám to průzkum Vodafone Zoom.

 

Pro předplacenkáře je tedy nejdůležitější hodnotou svoboda, anonymita, kontrola výdajů a to, že se nemusí uvazovat na léta smlouvami. Pro majitele tarifů je naopak nejdůležitější pohodlí bez pravidelného dobíjení,  jistota, že budou v neustálém kontaktu, a zvýhodněné ceny tarifního volání.

 

Napadlo vás někdy, že existuje způsob, jak spojit výhody předplacených karet a tarifů? Představte si, že máte svobodu a anonymitu předplacené karty s jistotami a pohodlím tarifu. Vodafone nyní nabízí revoluční řešení! Jmenuje se Vodafone nabitá karta a spojuje to nejlepší z obou služeb. Na Vodafone nabité kartě se vám nastaví cena volání podle ceny posledního dobití na příslušný Nabitý tarif (např. pokud si dobijete 400 Kč, automaticky se vám nastaví tarif Nabito 350). Takže čím více si dobijete, o to levněji voláte.

 

Tři základní pravidla používání Vodafone Nabité karty:

 • Platí hodnota posledního dobití, proto v rámci měsíce dobijte jednou vyšší částku než víckrát nižší (flexibilně si tím nastavujete tarif a cenu volání na další období podle toho, kolik volání a SMS plánujete zrealizovat)
 • Když po ukončení měsíce od posledního dobití kartu nedobijete, automaticky se vám nastaví tarif Nabito 119
 • Kredit na předplacence se vám samozřejmě přenáší do dalšího období

Takže, proč byste nevyužili lepší nabídku?

 

Více se dozvíte na www.vodafone.cz, v prodejnách Vodafonu nebo na 800 777 777. 

   
12.08.2008 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Klarušee [*]

  Ahoj já mám pár měsícu simku od mobil.cz volání do všech síti 2,20, smsky 1,90. Internet je zdarma při dobiti častky alepson 200 korun co 30 dni. Zatím jsem mnohem víc spokojen než s předchozím Vodafonem. Už bych neměnil, mobil.cz je perfektní. Navíc ted používam jejich tarif bez hranic a ten je jako na míru pro mě.

  superkarma: 0 26.07.2015, 22:02:42
 2. [2] Gana [*]

  Tak jsem se podívala na stránky vodafonu, ale ta jejich nabídka má jeden háček:
  "Hodnota posledního dobití určuje za kolik budete volat v rámci ČR. Po aktivaci Vodafone nabité karty automaticky voláte za cenu 6 Kč/min. Pokud si potom dobijete kredit, určí se cena volání podle výše tohoto dobití, a to do dalšího dobití, NEJDÉLE VŠAK NA NÁSLEDUJÍCÍ MĚSÍC . O nastavení nové ceny či změně ceny budete informováni pomocí SMS."
  Což chlapci a děvčata v článku zapomněli zmínit. Ale tím pádem to zas až tak zajímavé není.

  superkarma: 0 25.08.2008, 17:53:49
 3. avatar
  [1] fructia [*]

  Tohle mě nezaujalo. Líbí se mi nabídka kreditního zvýhodnění od T-Mobile. Chci změnit mého stávajícího operátora, takže přemýšlím, co s tím udělám

  superkarma: 0 12.08.2008, 06:45:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme