A teď si představte, že má Váš běžecký outfit spoustu příjemných vychytávek (kapsiček, reflexních prvků), plně se přizpůsobí Vašemu tělu doslova jako druhá kůže, a ještě krásně vypadá. Ano, i to je možné. Běžecké oblečení značky Nessi Sportswear takové je. Navrhují ho sami běžci, a proto má vše, o čem jste kdy při svém běhu snili. Móda nabízející kolekce kalhot, triček, mikin, bund, kraťasů i sportovních sukní a řady doplňků je určena ženám i mužům a jejích benefitů využívá také řada známých sportovců. A co se týče barev a vzorů, je opravdu z čeho vybírat.

Velmi pohodlné, funkční, ale zároveň originální střihy, kvalitní materiály a atraktivní vzhled – i tak by se dala shrnout móda určená především pro běžce značky Nessi Sportswear. Hlavní odlišností je kromě krásných barev a vzorů, které jsou ve sportovní módě stále spíše ojedinělé, zejména fakt, že módu tvoří běžci. Ještě než se nový produkt dostane ven, je testován samotnými běžci, kteří nejlépe vědí, co od jednotlivých kousků sportovní módy potřebují. Všechno oblečení je tak domyšleno do posledního detailu a má vše, co od něj milovníci běhu očekávají – super materiál, střihy, švy, kapsičky, doplňky a řadu vychytávek. Oblečení Nessi splňuje i ty nejnáročnější požadavky, které může sportovec mít.

Ač je móda zaměřená především na běh, například legíny jsou velmi vyhledávané také milovnicemi jógy či vyznavači fitness. Přilnou na pokožku doslova jako druhá kůže a díky výjimečnému materiálu, který se roztahuje podle našeho pohybu do všech stran, nikde nic netlačí, neškrtí, nevíme o nich. Více informací na www.nessisport.cz.

Uložit

Reklama